VYDAŘENÁ VELIKONOČNÍ AKCE V PRACHOVSKÝCH SKALÁCH

7.-8. 4. 2007

 

Na minidovolenou, nebo maxivíkend s PPBG v Prachově jsme se dlouho těšili a taky se pořádně připravovali.

Už v pátek jsme vyrazili směr Praha k Honzovi a Denisce. Začalo to sice jako už obvykle, ale smečka z Vršovic měla zas zpoždění a tak jsme vyrazili až v sobotu brzičko ráno. Velké rozdíly v mém a Honzově autě zapříčinily proč já, Pája a všichni pejsci vyrazili s námi o cca hodinu dříve a jak se ukázalo bylo to akorát :-D No jo, my jezdíme prostě zodpovědně a slušně, viď Honzo?!

Krásný penzionek a jen pro nás! Byla to opravdová paráda, hned co jsme se zabydleli jsme vyrazili směr Prachovské skály, které byly vzdálené tak 300m od našeho baráčku. Tam jsme se krásně prošli, proběhali, pokochali krásou české přírody a vyrazili zpět, kde bylo na plánu grilování. Během pár minut se mohlo podávat na stůl a my si užívali opravdovou rozkoš! Večer jako už tradičně popíjení, veselení a tak. Není se čemu divit, že jsme si druhej den přispali, když jsme skončili kolem čtvrté ráno :-D Z této části akce opět raději neuveřejníme fotografie, ale věřte, že to stálo za to :-D

V neděli nás čekal opět vejletík a to jsme museli už kousek autem. Hrubá skála - Valdštejn to bylo něco. Terén super, převýšení skvělé a tak skvělý den jsme museli opět ukončit skvělým masíčkem a dnes už poněkud kratšími radovánkami nad sklenkou vína :-D Pája asi věděla co dělá, jelikož byla tuhá okamžitě a Deni si dřímla i na gauči mezi psama :-D No jo, ženský... :-D

V pondělí už jen úklid a balení, abychom se přesunuli o kousek dál do Jičíněvse, kde na nás čekal velikonoční zajíček. Jana měla opět vše perfektně podchycené a tak super odpoledne jsme opět zakončili grilováním. Po procházce lesem to bodlo :o) Děkujeme za skvělou akci a těšíme se na další setkání.

Nás už čekalo jen 200km dálnice a tak pejskové spokojeně chrupkali, zatím co já si prohlížel čerstvé MMS s Korálkem. :o)

MaxiFotogalerka, která stojí za shlídnutí