Vršovická smečka v Plzni a PPBG na Točníku

19., 20. 5. 2007

 

V sobotu hned po ránu nás přivítalo krásné počasí. Ideální čas vyrazit pro Pájiny smečku na nádraží. Ti přijeli přesně a jako mazáci vyskákali z vlaky a šupajdili si to směr východ. Vyvenčit v rychlosti a hurá pro moje pejsky, abychom mohli vyrazit na procházku kolem našich oblíbených rybníčků.

K velkému údivu paničky Mikey jakmile zahlídl vodu - šup a byl tam celej... "On plave, on plave! Vidíš to?! Foť to!" to byla zjednodušená reakce překvapené paničky. Korálek, Bazz a Princ se občas přidali, ale Mikey s přehledem vedl. Během příjemné procházky, která probíhala šnečím tempem jsme stačili udělat několik fotek, natrénovat postoje, dostatečně se proběhnout, vykoupat a hlavně poklábosit :o) To co jsme s Berťou šli o pár týdnů dřív okolo 25min, jsme nyní šli s našima štěňátkama 2,5 hodiny :o) prostě pohodička pohodička pohodička :o)

Pejskové příjemně unavení a tudíž jsme mohli vyrazit na nákup ňaminek na večer, z toho naštěstí žádné fotky nejsou, a i kdyby byly tak byste je nemohli vidět :-D Odpolední procházka na louce byla příjemná do té doby, dokud se Bazz nepustil do lovu - v poli se mu zachtělo kočku a pojal to jako životní úkol! Hlásil o sto šest, ostatní se přidali a zmatená Scherrka se lekla paničky a vypadalo to jako když loví :o) Komické :o) Korálek mohl aspoň na chvilku pást - nezvyklé :o)

Večer pesani padli unavení, pivíčka zapadla do nás a mohlo se jít na kutě.

Galerka ze slunné soboty   -   a někdy i reportážička na www.ourbeagles.estranky.cz

 

V neděli jsme se postupně probouzeli, papali, abychom se mohli vydat na hrad Točník, kde jsme měli sraz se Strašnickou smečkou v 13:00, proto v tuto dobu byli pražáci ještě na dálnici, jak nezvyklé. Možná bychom se divili, kdyby dorazili včas :-D a tak jsme si 40min poseděli v lese v chládku a čekali :o/

13:35 jsme se jich nakonec přeci jen dočkali. A vyrazili jsme na příjemnou procházku, v půlce přepaženou hospůdkou, kde se dopapali zásoby z batohů, pejskové načerpali energii a vyrazili jsme zpět. Po cestě jsme si zkusili co čeká na návštěvníky 8.Pražského bíglího setkaní a už se těšili na auto, které nás dovezlo bezpečně domů a umožnilo pejskům příjemný spánek trvající do teď.

Galerka vystihuje krásu výletu mnohem lépe   -   a opět na www.ourbeagle.estranky.cz a www.bertaspepe.com najdete zajímavosti