PRACHOV 2008...aneb, kilometrů není nikdy dost

1.-3.5.2008

Státní svátek a dovolená způsobili, že jsme se s pražkejma smečkama domluvili na další společné akci v Prachově. Lidskou posádku ve složení: Pája, Deni, Honza, Zbyňa a já doplnili psíčci: Scherry, Žaža, Mikey, Lijánka, Bertík, Pepušák, Zip, Any, Jackie a moji Kory s Bazzem. Když k tomu připočtu ještě smečku Jany Malíkové, která se k nám v sobotu připojila vznikla celkem pěkná společná fotka :o)))

Co bych k tomu měl psát víc, ty místa, kde jsme byli si stejně jménem nepamatuju a navíc to ani není důležitý. Důležitý bylo správně rozdělat gril a dávat bacha na to pivo :-D :-D :-D Ano, tahle hláška už má přes rok, jelikož přesně zde jsme loni tento výrok "vymysleli". O tom, že jsme polykali kilometry a užívali krás přírody není pochyb, stejně tak jako o večerním nasávání. Vzhledem k tomu, že se sešly tři kvalitní foťáky udělalo se šíleně fotek a protože není moc času musel jsem to vyřešit s odkazem na stránky přátel, kteří to zmákli i za mě :o) Ale vzhledem k tomu, že se tam moc často Kory nevyskytuje, udělal jsem malinkatý výběr, jen chlupáče...

       
Kory a Bazz pózují Kory vyhlíží zbytek výpravy trocha trénování David a Goliáš :-D
       
       
       
tohle je dovolená :-D detail hlavy naše kachny pravé očičko
       
       
       
nature agility :-D naše výprava levé očičko Tom a Jerry :o)

Aby to neznělo jako nej akce tak přeci jen se mi povedlo "něco navíc". V sobotu jsem chytil klíště a přivezl si limskou boreliózu, takže kdo máte v plánu jet do okolí Prachova a Českého ráje, tak vám to silně nedoporučuju, jeďte radši do Prahy, tam klíště jen tak nechytíte :o)

1. Galerka - od Páji

Další galerky od Torpéd ze Strašnic

vejletík Trosky a okolí
vejletík Hruboskalsko
Hrátky na zahrádce
vejletík z Malé skály na Sokol