Náš výlet pro miminka do Dánska

29.-31.8.2008

Pátek – 17:00 a my vyrážíme směr Hjorring. Důvodem naší cesty bylo jak jinak než vyzvednutí nového člena rodiny a jeho sestřičky, kterou jsme vezli taky do ČR!

Takhle zřejmě Berlínská podnikatelka s námi jela asi 300km a to velmi svižně :o)   Jediné malé zdržení - kolona v německu   Hrátky při západu slunce   Noční přístav Hamburk

Náš odhad na cestu dlouhou skoro 1.300km se pohyboval okolo 12ti hodin, což se vydařilo a tak brzy brzy ráno jsme byli na místě. Po cestě jsem zkoušel trochu fotit, ale nic extra. Navíc byla brzy tma. Opět se mi potvrdilo, že cestovat kdekoli jinde po dálnici než v ČR je lahoda. Hold se máme ještě co učit.

Před desátou jsme se přesunuli k chovatelce Marii Louise Nielsen, která nás srdečně přivítala včetně dvou miminek a jejich maminky. Od první chvíle bylo vidět, že miminka jsou velmi aktivní, čilá, přátelská a maj se skvěle. Velmi skromné podmínky bydlení plně podřízené pejskům. Byl jsem velmi mile překvapen! Celý den probíhal velmi uvolněně a my se psychicky chystali na cestu zpět. Vzhledem k tomu, že Hjorring je nedaleko moře, neodolali jsme a vyrazili jsme na malé venčení po pláži. Pejskům se to moc líbilo a neustále si hráli.

Malou má fantastický vztah ke svým psům   Matka Ruby po 10ti štěňatech, jsem v šoku, v jaké je kondici!   Malá Blondie se jeví velmi nadějně...   Můj malinkej "zázrak"... :o)

        

        

Cesta zpět byla o trochu náročnější, neboť spánek nám opravdu značně chyběl. Miminka byla vzorná a celou cestu přes 1300km zvládla na jedničku! Mám velkou radost! Obrovský dík patří mému kamarádovi Karlovi, bez jehož pomoci by tento výlet asi nebyl reálný a Marii Louise za skvělé pohoštění a perfektní miminka!

     

Many thanks for Malou for amazing puppies and very nice and friendly visit!