... Letní koupání ...
po kliknutí na miniaturu se otevře celá galerie :o)

25.5.2011 - Koupání II. - Babynka dohárala a tak jsme mohli vyrazit společně s celou velkou smečkou a tak jsme pořídili i první video /dole/ a samözřejmě i fotečky :o)

 
 

22.5.2011 - Koupání I. - I letos budeme aktualizovat tuto stránku, kde najdete, naše vodní fotky :o))) Letošní první výprava k vodě.

 

28.6.2010 - Koupání III: Víkend nevíkend, po našem pracovním nasazení jsme i ve všední den vyrazili ochladit pejsky, tentokráte bez Ariho, který tolik vody potřebuje chvilku vstřebat. Naše oblíbené skákací místo bylo obsazené rotvajlery, kteří trénovali záchranařinu, čili jsme se vrátili na první místo, kde jsem už neodolal ani já a zaplaval si s pejsky... Náááádhera...

 

27.6.2010 - Koupání II: Našli jsme nový lom, kde si pejskové našli skvělé skákací místo, kde nám svůj um překvapivě předvedl Dráča! Otce Wapíka opravdu nezapře :-D Videa, která stojí opravdu za to velmi brzy...

 

26.6.2010 - Koupání I: První velké koupání ve složení: Kory, Drak, Ari a Baby. Čili naši 4 australáci :-D Dráča se více topil než plaval, ale důležité je, že ho to bavilo a postupem času našel i ten správný plavecký styl :o)))