KLUBOVÉ AGILITY ZÁVODY - Plzenskypes.net
28.10.2011 - Nýřany

Naše letošní agilitní snažení jsme ukončili 28.10.2011 klubovými závody u nás na cvičáku, kde se setkali všechny kurzy agilit ve společném závodě. Plemenná rozmanitost byla dost veliká - od jack russelů po bernského salašníka :o) mezi nimi byla i Baby. S tou trénuji zruba 3 měsíce jednou týdně a tak jsme celou tuto akci brali jako bezva zkušenost do budoucna.
Na prvním parkúru se mi povedlo udělat hned několik chyb a většinou to odnesly shozené skočky. Jinak super zóny a žádné odmítnutí. Byl jsem spokojen, i když to mohlo dopadnout lépe, ale taky i mnohem hůř :o) Nakonec z toho bylo hezké čtvrté místo ze všech napříč všemi velikostními kategoriemi. :o)
Druhé "bodovací" kolo bylo pro nás úplně nové. Každá překážka byla za určitý počet bodů a rozhodoval čas, kdy tým nasbírá 21 bodů. Špatně provedená překážka se nepočítala. Čili začalo přemýšlení jak to zaběhnout co nejrychleji a přesto nevymyslet nějakou kravinu, kde bychom riskovali třeba shození překážky a tím za pochodu narychlo měnit parkúr v hlavě. Naštěstí se nám povedl čistý běh a rychlostí Baby vybojovala krásné druhé místo :o)))
Celé odpoledne bylo moc fajn, počasí vyšlo náramně a my si to užili. Babynka dostala i spoustu cen od hodných a šikovných spolusoutěžících, kteří připravili pro pejsky dort, který jim velmi chutnal - Baby měla tvaroh až u ucha :-D
Teď nás čeká zimní agilitní pauza, kdy budeme svaly trénovat v hromadách sněhu (který snad přijde) a na jaře bychom rádi měli mateřské povinnosti (Babynka) :o))) V hlavě si ale pohrávám s myšlenkou, že když Babynka bude s miminkama doma, co kdyby ke Korálovi na agility přibylo ještě naše čtyřnohé dělo?! Tedy vlastně Drak :o) No uvidíme… :-P
 
FOTKY najdete ZDE a video z Babynky běhů dole

 

Odkaz na organizátory akce a jejich Facebooková stránka