AUSTRALSKÝ SILVESTR 2011/2012

Loučení s minulým rokem a vítání roku 2012 jsme strávili v kruhu přátel se stejným "postižením" jako máme my a to jest Australský ovčák a pejsci obecně. Statek v Újezdě u Plánice ovládli: Mailo, Ashley, Sendy, Ťapka, Žeryk, Blažena a naše Baby s Michelle.  Původně, ale toto všechno vymyslely a dokonalé místo našly Evička "Safírová" :o) spolu s Ráďou. Bohužel nakonec to celé Safírovic rodině ze zdravotních důvodů nevyšlo a tak přišli o opravdu skvělou akci. Na poslední chvíli pozvané holky Nikola s Anetou přijely, ale po první noci nás opustily. Jejich škoda.

Sobotní malý výlet ve Velhariticích měl za úkol trochu unavit psiska, ale díky navigačnímu problému, byla vycházka jen okolo hradu opravdu malá. Nicméně pejsci si vystačili a trochu sněhu si náležitě užili. My si zas užili oběd v typické vesnické hospůdce. Unavený jsme nakonec byli všichni a noc byla dlouhá...

Večerní zábavu rozhejbala paní domací pozvánkou na "aktivity". Využili jsme stolní tenis, saunu a nakonec i švédskou lázeň - opravdu zajímavý a krásný pocit, ležet poslední minuty roku v teplotě cca 0 stupňů ve vodě, která nás hřála svýma 37 stupni. Lahoda. Atmosféru doladily i sněhové vločky poletující kolem :o)))

Stihli jsme ještě udělat pár foteček pejsků i rodinek a mohlo se začít odpočítávat...

NOVÝ ROK a s ním i přípitek a další bláznivé focení, tentokráte nás lidí :-D Hned po focení jsme vypouštěli lampiony splněných přání, které pro všechny přivezli Ráďa s Martinem a určitě to mělo své kouzlo a hlavně nám to neplašilo pejsky, jako trapné petardy.

Lidi už začali odpadat a někteří si ještě užívali kostek u krbu a šampusu...

Neděle už byla ve znamení krátkého venkovního focení a velkého úklidu. Zbývalo už jen všechny věci naskládat zpět do aut a vyrazit k domovu.

Chtěl bych moc poděkovat všem, bo to bylo SUPER!!!

PS: Asi poprvé se nám poštěstilo vracet se z pejskařské akce a doma být jako první ze všech zúčastěných :-D :-D :-D Díky

 

VŠECHNY NAŠE FOTEČKY + TROŠKA OD RENATY ZDE

GALERIE OD MARTINA STARCE JE ZDE