Australský coursing IV.
22.3.2015 - Jíno

Australský coursing v pořadí již 4. jsme se rozhodli uspořádat po více než roce... Ne že bychom za ten rok ani jednou neběhali coursing, ale prostě nepořádali jsme žádný sranda závod. Když jsme závod plánovali, bylo venku jaro v plném proudu. Ovšem s příchodem astronomického jara předpověď slibovala déšť a ochlazení :-( Nakonec bylo "jen" chladno, ale ze zatažené oblohy nakonec nespadla ani kapka.

Obsluhy navijáku se zhostil Martin a že nám naviják nedal nic zadarmo :-( zimní pauzu si chtěl asi ještě protáhnout a tak nám protahoval jak začátek startu, tak i závod samotný. Moc díky všem (především Oldovi) za pomoc a závodníkům za trpělivost.

Sešlo se nakonec 27 závodících aussíků a další více než desítka NE-aussíků. Obrovský obdiv má závodnice, která přijela až z Olomouce, stejně jako další naši příznivci třeba z Prahy nebo ze Slaného!!! Bylo zajištěné i občerstvení, které doufám přišlo vhod! Všechny naše coursingové přátele jsme zase rádi potkali a dokonce jsme řady rozšířili! :-) Měli jsme radost, jak krásně rostou Čílkovo štěňátka, která se nám přijela ukázat. Všichni pejsci byli moc šikovní a hlavně ukáznění. Opravdu děkujeme všem!!! Od nás si poprvé zkusila zaběhat Sexy a Maybe a obě byly moooc šikovné! Chilli protáhl svaly jako starý mazák a Mistynka běhala předtím jen jednou jako štěně, ale nezapomněla z coursingu nic! Karlík byl taky moc šikovný, ale v jeho kategorii už rozhodovaly detaily, ovšem vítězka SKI všechny převálcovala - byla skvělá! Dračí děti opět šikovné - Arinka a Sendy tátu nezapřou, stejně jako jeho ségra Chelsie!

Výsledky všech pejsků najdete v tabulce a pár fotek a postřehů najdete na Facebooku v Události: Australský coursing IV. :o) pokud někdo nevládne touto sítí, nebojte se mi napsat mail na fallcat2000@gmail.com určitě k vám nějaké fotky dopravíme jinak :o) Fotky na Facebooku jsou volně k použití s ponecháním loga autora – jako vždycky :o)))

Maybe

GALERIE Z VYHLÁŠENÍ :-)

Martina