Ch. OUR MAN FLINT INTERPET-SC

"Bazz"

krycí pes / stud dog

TRICOLOR

Chovatel / Breeder: Květa Čáslavská - Interpet-SC

Majitel / Owner:  M. + M. Švecovi

*22.4.2005

CZECH CHAMPION

candidate: CZECH JUNIOR CHAMPION, INTERCHAMPION, CLUB. CHAMPION

BZH - I. cena (4-4-4-4-4)!!!

very promising 1, BIS puppy, CAJC, regional young winner, CAC, res.CACIB, CACIB

always EXCELLENT!!!

Bazz, stále mladý pes, skvělých kvalit, fantastické povahy a zajímavé krve. Spolehlivý krycí pes, dobře ovladatelný, velký šoumen. Velmi hodný k lidem i miminkům. Jeho kariéra je teprve na začátku. Lovecké zkoušky v necelém roce na plný počet bodů (vše na řemeni)!!! Téměř pravidelně sleduje v TV seriál Komisař REX :o)))

24.9.2007 - Bazzík nám dospěl ve velkého krasavce. Je stále stejný - to znamená zlatý! Příští rok ho čekají ještě nějaké výstavy a hlavně dovádění na zahradě a hlídání domečku :o)

23.2.2008 - Bazz je jediný pejsek, který se nijak nemění. Stále hodný, klidný, hezký. Venku se chová z mých bíglů nejlépe a doma o něm vůbec nevím. Podle jeho chování bych řekl, že by chtěl dělat další potomky a taky by určitě rád na výstavu. Letos bych mu rád splnil obojí. Teď pro změnu zas spinká :o)

Bazz, young dog, fantastic temperament, interesting blood combination. Strusty stud dog with good controllability. Bazz is big showman :o). Very nice to people and babies. His carier is in start! Hunting exam with full point score in 10 months!!!

RODOKMEN - PEGIGREE

Po Bazzovi / Bazz's offspring
 
"J" Z Brány Krušnohoří *28.10.2006
"C" The Murphy's Law *20.4.2007
"A" Glass Bead *16.8.2007