F vrh / litter TERGY

update - 4.2.2008

Datum krytí:/ Date of matting: Datum narození: / Date of birth: Datum odběru:
2.11.2007 + 5.11.2007 1.1.2008 !!!  

9 silných a zdravých miminek!!!

9 strong and healthy puppies in Tergy kennel!!!

 

Otec / Father   Matka / Mother
Ch. Fallco Ja-Sta Czech   Ch. Arleta Tergy
+
     
Vždy Výborný, res.CAC, CAC, res.CACIB, CACIB, BOB, 4.BIG, Národní vítěz, Oblastní vítěz, BZH - res.CACT   Výborná, res.CAC, CAC, CACIB, BOB, Ch.CZ, Jch.CZ, Ch.SK, Klubový šampion CZ a SK, BZH - CACT vítěz zkoušek

 

4.2.2008 - Po měsíční pauze jsme udělali rovnou fotečky miminek v postojích. Štěňátka jsou krásná a naprosto splnila očekávání!!! Většina už má nové majitele vybrané, ale pořád jsou některá štěňátka volná!!! Pro více info kontaktujte paní Krejzkovou - 371 794 547.

 

"Slůně" fenka/female

Fain Future Tergy

     
"Malá Ája" fenka/female

... Tergy

     
"Nelka" fenka/female

... Tergy

     
"Ouško" fenka/female

... Tergy

     
"Sekáček" kluk/boy

... Tergy

     
"Teniska" fenka/female

... Tergy

     
"Terčík" kluk/boy

... Tergy

     
"Pindík" kluk/boy

... Tergy

     
"Plamínek" kluk/boy

... Tergy

 

2. 1. 2008 - Štěňátka jsou již den na světě. Vzhledem ke vzdálenosti budu jezdit štěňátka fotit a mazlit tak často, jak to jen půjde!!! Dnes jsme udělali spíše hromadné foto, protože přeci nebudeme odtrhávat miminka od zdroje jídla, které teď velmi potřebují, aby krásně rostla :o) Co je vidět na štěňátkách již nyní je to, že jde o krásně vyrovnaný vrh bez jakýchkoli neduhů jako jsou paspárky, rozštěpy či zálomky!!! A to je přeci to nejdůležitější!!! Brzy přibude další info a další fotečky.

Oběd :o) Po obědě je potřeba se umýt :o) Na všechny se nedostalo a jdou krmit paničky :o))) To je úroda :o)
       
Pořadná hlava je základ bígla!!! A už se vyhřívají na dečce :o) První chlapeček papá... "Ouško" - domací jméno taky papá
       
"Plamínek" nesmí chybět Fenka Ťap je úžasná adoptivní máma a to je jí 7 měsíců!!! Hlídá miminka před dotěrnou "Fííí" Fííí raději pomůže paničce vypsat přihlášku - že by se už chystala na výstavu??? :o))) a pak dostane sladkou odměnu!!!
       

 

 

 

Od tohoto spojení si slibujeme jen to nejlepší! Od pevného zdraví, přes úžasný exteriér - typický anglický typ bígla, lovecké vlohy a perfektní, bezkonfliktní povahy!!! Prostě naprosto typické bígly!

Oba rodiče se k sobě perfektně hodí. Mají krásné typické hlavy, perfektní sílu kostry, nádherný pohyb, super povahy. To vše očekáváme i od našich miminek. Oba jsou velmi úspěšní na výstavách - otec vyhrává výstavy i ve věku přes 7 let!!! Oba rodiče mají též i titul ze zkoušek.

Pokud máte v plánu si na jaře pořídit štěňátko typického bígla a věnovat se mu (např. zúčastňovat se různých akcí apod. - NENÍ PODMÍNKOU!!!) pak neváhejte kontaktovat přímo chovatelku - paní Krejzkovou na telefonu: 371 794 547, nebo klidně i mě.

Pokud máte jakoukoli otázku, dotaz nebojte se mi zavolat na 728/961 063, rád poradím či pomohu, budu-li vědět :o)

 

RODOKMEN / PEDIGREE:
brzy/soon