SILVESTR 2007/2008

 

Už se stalo tradicí, že Nový rok vítáme ve společnosti pejskařů, konkrétně bíglařů. Ani letos tomu nebylo jinak a oslava Nového roku se přesunula k nám, do velkovesnice se dvěma světelnými lampami a asi čtyřicítkou trvale žijících obyvatel, ano k nám do Snopoušov!!!

O tom, že akce byla podařená ani psát nemusím. Alkoholu, jídla i všeho ostatního včetně pejsků bylo dostatek. Než jsme se stačili rozkoukat už jsme hráli super novou hru - Bíglí monopoly, díky kterým jsme skoro propásli oslavit půlnoc :-D Ještě, že hra někoho tak moc nebavila a hlídala hodinky :-D

V Novém roce už nás čekalo jen tancování, bumbání, blbnutí a bohužel i blin*ání :-D tomu jsem se díky bohu vyhnul, ale někteří jedinci mě důstojně zastoupili :o) viď třeba Honzo :o)

Rok 2007 je nenávratně v pr* , no ano, přesně tam je a my jsme nelenili!!! Co jsme vlastně vše stihli???

Z výstavních kruhů: Kačenka hned v únoru v Brně dokázala, že i žlutí můžou být krásní a stala se ČESKOU ŠAMPIONKOU, Bazz se nenechal zahanbit a ukazál, že i černý můžou šampionát začít velmi brzy :o) Jenže na další výstavě v Českých Budějovicích Bazz zvládl dostat i CACIB a stal se čekatelem i mezinárodního šampiona!!! A dle mě nejlepší událost je to, že jsme se rozrostli o andílka obaleného chlupy (i když to moc nepřehání) Korálka!!! Toto božské stvoření je naprosto nepopsatelné a nehodlám se opakovat. Prostě super. Klubovka spojená s mezinárodkou byla zase dominantou našeho Pepíčka! Na MVP se i přes svou menši velikost neztratil a získal CAC, res.CACIB - to bylo radosti, ale nikdo z nás netušil, že Pepča deklasuje všechny české bígly i se zahraniční účastí o den později na klubovce získáním CAC, Klubový vítěz 2007, BOB - čili nejlepší pes Klubové výstavy při rekordním počtu cca 140 bíglů!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tento okamžik slovy nejde popsat... A národka v Brně se zas stala naprostou spanilou jízdou mého již skoroveterána Prince. Poslední výstava v dospělácké třídě a byl z toho další BOB!!! Prostě jsme se letos ve výstavních kruzích opravdu neztratili!!! Příští rok (2008) bude spíše odpočinkovej co se týká výstav, protože jsme se přestěhovali a práce tu máme dost a dost. Ale v roce 2009 chystáme velký nálet nejen s bígly ale i australáčky - ano, letos plánujeme i další chlupatý přírůstek pro mojí maminku :o) Prostě je se nač těšit!!! Během roku 2007 jsme i hojně vejletovali. Všude jsme budili velkou pozornost a všude jsme si to užili!!! Prostě rok jak má být!!!

A teď pár publikovatelných foteček ze Silvestra...

Lijánka nám ukázala hned, co se doma naučila - u nás s tím neuspěla :o)))

 

Bazz spí skoro 25 hodin denně :o)))

 

Scherrka je hyperaktivní bígl!!!

 

Zipík taky ochutnal sílu magického "G"!!!

 

ale nějak mu to nesedlo :-D

 

Mikey je velmi fotogenický i po pár pivech :-D

 

Korálek si chtěl přepnout TV na jiný program - jídla se moc nevšímá...

 

Ale s tetou Deni se to tancuje jedna radost!!!

 

Copa to foťák náš zastihl...??????? Pepíčka s Kačenkou v intimní chvíli....

 

Honzík to letos s alkoholem trochu přehnal, ale záchranářský Kory hned naběhl dát první pomoc!!!!!!!! - vylíznutí oka :-D :-D :-D

 

Super bezva bíglí monopoly :o)))

 

Rodinka v podání Bazze - opět spí kdo by ho nepoznal a jeho syn Zip :o))) ten větší :-D

 

Příští rok naviděnou!!!