ADORE vrh / litter
(F5 pro aktualizace, Press F5 for more updates)
UPDATE: 26.5.2009 - 17:00

Datum krytí:/ Date of matting: Datum narození: / Date of birth:
18.+20.8.2008 17.10.2008

4 KLUCI A 2 HOLČIČKY!!! VŠE TRIKOLOŘI
4 BOYS AND 2 GIRLS!!! ALL TRICOLOR

VŠECHNA ŠTĚŇÁTKA JSOU PRODANÁ!!!

ALL PUPPIES ARE SOLD!!!

 

Galerie ADORE vrhu / Gallery of ADORE litter
nebo / or
Kompletní galerie na Rajče.net / Complete gallery on server Rajče.net


Adore Absolute First Fallcat update: 13.5.2009
Adore Black Jack Fallcat update: 26.5.2009
Adore Lady-killer Fallcat update: 4.3.2009
Adore Mr.Milka Fallcat update: 26.5.2009

Adore Exclusive Star Fallcat update: 8.3.2010
Adore Extra Cat Fallcat update: 25.5.2009

(Po kliknutí na jméno se dostanete na osobní stránku každého štěňátka / After click to name, you enter to personal pups page)

Otec / Father   Matka / Mother
Ch. Beagelee BlackJack (IID)   Ch. Extra Catkin Rapa-Nui

+
     
Mnohonásobný vítěz třídy na australských výstavách!!! V Evropě mnohokrát CAC, CACA, CACIB, CWC, VDH Ch., Nej.pes v rase, BOB,...   Výborná, res.CAC, CAC, res.CACIB, Velmi nadějná, BZH - 3.nej.pes zkoušek

Všechna jména štěňátek budou společně začínat slovem Adore, které v překladu znamená "zbožňovaný, uctívaný", protože přesně taková naše miminka budou!!! :o)

 

29.12.2008 - Všechna štěňátka jsou ve svých nových domovech a posílají aktuální fotečky jak se jim daří a vy je můžete vidět na jejich osobních stránkách nahoře (stačí kliknout na jméno).

18.12.2008 - Štěňátka dneska vyzkoušela první sníh a moc se jim to líbilo??? Jak moc? Takhle / Puppies were outside on first snow

9.12.2008 - V galerii Adore vrhu přidány fotky z venkovního dovádění!!! A největší novina - VŠECHNA ŠTĚŇÁTKA JIŽ ZNAJÍ SVÉ MAJITELE!!! / New pictures from outside games in Adore gallery!!! ALL PUPPIES ARE SOLD!!!

1.12.2008 - Včera byl návštěvní den, štěňátka měla o zábavu postaráno a taky vznikly nové fotky. Jací jsou to krasavci můžete vidět tady!!!

24.11.2008 - Tak je to tady, poslední štěňátko, které stále hledá své nové majitele. Je to "Pan Kravička". Elegán tělem i duší. Velmi krásný a velmi nadějný pejsek s typickou hlavou, dlouhým, nízko nasazeným uchem. Má krásné předhrudí na svůj věk, fantastické úhlení a tělesný rámec. Hledám pro něj majitele, kteří by ho vozili na výstavy a sbírali s ním úspěchy, v neposlední řadě mu vyhradili místo na gauči, aby se cítil "jako doma" :o))) Kdo by měl vážný zájem rád mu zodpovím veškeré otázky na telefonu 728/961 063 či emailu fallcat2000@gmail.com . Jeho aktuální foto, které si myslím, že nemá chybu!!!

16.11.2008 - Všechny fotky dětiček najdete po kliknutí na ikonku foťáku kdekoli na stránkách!!! Štěňátka už poznávají své nové majitele a krásně se předvádějí. Brzy snad budou nové fotky z dovádění, které jim opravdu jde. Volní jsou už jen "Malý Bazz" a "Pan Kravička"!!! / All pictures of litter under photocamera icon!!! Only ADORE LADY-KILLER FALLCAT and ADORE MR.MILKA FALLCAT are still availible!!! New pictures coming soon.

13.11.2008 - Tohle proste nešlo nevyfotit... :o)  --->     --->     --->

10.11.2008 - Miminka dnes dostala prvně granulky - no respektivě granulkovou kašičku se sýrem a jak jim chutnalo??? To nejlépe popíšou fotky :o)))

9.11.2008 - Miminka už dávno koukají, slyší, snaží se běhat a hrát si se sourozenci a novými hračkami. Proto se jim zvětšil "výběh" z pelíšku na celou ohrádku, kde se už krásně učí čůrat na noviny :o) Rostou první zoubky, klukům se dají nahmatat dvě kuličky a všichni mají prvně ostřihané drápky!!! Opět čekalo nezbytné focení :o) Pořád jsou někteří volní a chtěli by své milované páníčky, kteří by se o ně láskyplně starali.

3.11.2008 - Všechna miminka už koukají! Zkouší se stavět na nožičky a sem tam udělají pár krůčků. Snad se o víkendu povedou udělat nové fotečky :o)

27.10.2008 - Dnes jako první miminko otevřel očička prvorozený kluk, domácky zvaný Frostík!!! Brzy ho dožene Polynka, které už zbývá rozlepit jedno očičko! Ostatní mají ještě "věčný spánek" :o) / Today our first boy called "Frostík" open his eyes!!! :o)

25.10.2008 - Dětičky měli včera 1. týden a tak je čas na další sérii fotek. Štěňátkům už začíná prostupovat hnědá barva a krásně přibírají na váze. Největší buřtík Jack má už 540g!!!! :o) Za pomoc a dekoraci děkuji Martině :o) / Our kids are 1 week old. We made new pictures :o) They becomming to be brown and grow up very well. The biggest puppy "Jack" has over half 1 kg!!! :o)))

17.10.2008 - 5ti hodinový porod zvládla Kačenka na jednička. Všechna miminka se měla od prvních chvil čile k světu. Starostlivá Cat se chová více než vzorně. Poslední dvě štěňátka šli prdelkou napřed, ale vše ustála skvěle a již krásně sají mlíčko. Kačka se od dětí hne pouze na vyčůrání, zbytek času dětičky myje, nebo s nimi sladce spinká. Chtěl bych poděkovat všem, kteří v tento velký okamžik byli s námi. Jmenovitě kamarádka Dáša, která byla velkou oporou, moje maminka, která byla spíše v ústraní, avšak roli zapisovatelky plnila skvěle. Nemůžu zapomenout ani na Martinku, která byla povětšinu času na druhém konci drátu a dodávala mi sílu, abych neusnul. Snažili jsme se i fotit. Fotky můžete vidět pod tímto textem, v pořadí v jakém vykoukli na světlo světa. Mají už i své přezdívky, kterými je budu oslovovat po dobu, co budou s námi. Noví majitelé si pochopitelně mohou vybrat jaké budou chtít. V případě, že se vám naše miminka líbí a také byste jedno chtěli není niž jednoduššího než napsat mail či zavolat. Na odběr budou okolo Vánoc!!!

 

 

Pro mojí Kačenku jsem hledal jednoduše perfektního psa po všech stránkách. Aby měl silnou kostru, krásné úhlení, typickou hlavu, pěkné linie, harmonický, prostorný a temperamentní pohyb, vyrovnanou a typickou povahu a v neposlední řadě naprosto zdravé potomstvo. Proto padla volba na Jacka, který vše splňuje a navíc má krásný rodokmen.

Jak šel čas...

...krytí... ...takhle rostlo bříško... ...už vyhlížíme miminka...
55.den
  40.den
 
   
     
     

Že očekávám nadějná štěňátka a další blabla sem psát nehodlám, ale to, že štěňátka budou mít nonstop péči a plný štěněčí servis ano. Proto hledám aktivní, milé lidi, kteří by měli zájem o kamaráda na dlouhá léta, který je nenechá nikdy smutnit, lenošit atd.

Štěňátka budou mít pochopitelně průkaz původu, ale zdůrazňuji, že to není povinnost účastnit se výstav, zkoušek apod. Pro mne, jako chovatele je mnohem důležitější, aby naše miminka měli milující páníky, kteří se jim budou věnovat, třeba se čas od času přijedou podívat na své rodiče a stráví tak plnohodnotný život! Bígl vám vaší péčí oplatí tisíckrát víc. A neznám hezčí pohled, než na spokojeného bígla!

fallcat2000@gmail.com
728/961 063

Pokud máte jakoukoli otázku, dotaz nebojte se mi zavolat, rád poradím či pomohu, budu-li vědět :o)

 

Co vše obdržíte spolu se štěňátkem: