CHEYENNE vrh / litter
(F5 pro aktualizace, Press F5 for more updates)
UPDATE: 9.5.2017

Datum krytí:/ Date of matting: Datum narození: / Date of birth:
12.6.2016 22.8.2016
náš jedináček - single puppy

Ch. Cheyenne All in One Fallcat "MUFFIN"
bluemerle boy

osobní stránka ZDE / personal page HERE

CHEYENNE (čti čejen), je severoamerický indiánský národ, který sám o sobě mluví jako o „těch, kteří jsou stejní“, což se pro opakované spojení hodí, a All in One protože Muffin je celý vrh v jednom :-)

Asi už je u nás pravidlem, že ženich pro Dolly se mění a plánuje do poslední chvíle. Je to asi tím, že Dolly prostě hárá, kdy sama uzná za vhodné. Někdy i po čtyřech měsících, což v nás vzbudilo dojem, že náš následující vrh bude právě po Dollynce, ale ona vydržela celých pět měsíců, takže jí předběhla Mistynka (čti vrh HOSHI).
Nakonec jsme se rozhodli po zvážení všech pro a proti, že Dolly nakryjeme ještě jednou s Patriotem. Protože jejich štěňátka z našeho vrhu ESHWAR jsou již dospěláci a my jsme s tímto vrhem nadmíru spokojeni - ze všech Ešvárků vyrostli krásní jedinci se super povahou a zdravím, kteří dělají radost svým majitelům po celém světě. Patriot se prostě na Dolly hodí po všech směrech, a protože tu s námi ještě chvíli bude, rozhodli jsme se pro další POPRVÉ - poprvé pro opakované spojení.
S nesmírnou hrdostí představujeme našeho jedináčka Cheyenne All in One Fallcat  * Muffin *. Dollynka má prostě vždycky něco extra :-) již 4 týdny před narozením Maxíka-Muffíka jsme věděli, že Dolly nosí jedináčka. Dva veterináři se shodli na tom, že k oplodnění u Dolly došlo cca týden po krytí, čemuž odpovídala velikost plodu, takže přežila jen spermie na Maxíka-Muffíka :-) byli jsme strašně zvědaví, co se narodí, možnosti byly čtyři :-) od 58. dne od krytí jsme Dolly sice hlídali, protože porod mohl přijít kdykoli, ale očekávali jsme ho až déle. Nakonec přišel na svět 70.den od krytí, a sice dal mámě 505g Maxík zabrat, ale oba vše zvládli a my se těšíme z našeho perfektního jedináčka.
Patriota ani Dolly nemusíme již extra představovat. Tak opravdu jen krátce, pro ty, které to zajímá. Dolly je maminkou našich dvou vrhů CAYUGA a ESHWAR, je to velká silná fena s úžasnou hlavou, perfektní horní linií i pohybem, opravdu výborným úhlením a především excelentním rodokmenem. Povahou je to naše ALFA samice, která je během nových setkání ostražitá, ale ne zlá. Dá jasně najevo kdo je tu "kápo" a kdo je tu doma, pak je velmi kamarádská, někdy až moc vlezlá, když je jí někdo joo sympatický. Je to ale skvělá matka, která si úžasně hraje se svými štěňaty, a přestože je tak trochu jako David Copperfield (dostane se kam chce i odkud chce :-), tak si mateřství neskutečně užívá. Patriota jsme si přivezli z Čile právě jako ženicha pro Dolly. Byl uvolněn pro krytí i ostatních kvalitních fen a tak se stalo, že jeho pobyt v Evropě využilo nejen pár chovatelů v ČR, ale i na Slovensku, v Polsku, v Litvě, v Dánsku a ve Francii. Je to středně velký pes, kterého jsme vždy obdivovali z fotografií a videí, a poté, co jsme jej poznali osobně, jsme si ho okamžitě zamilovali pro jeho dokonalou mazlivou a milou povahu. Je to na 100% snášenlivý pes naprosto s každým a se vším, rychle se v ČR rozkoukal a je tu jako doma. Je to spíše kliďas a pohodář, ale pokud se vytáhne balónek či frisbee nebo se jde k vodě, tak ukáže svou energii. Patriot se i v osmi letech pyšní pevnému zdraví a energie má na rozdávání. Svým potomkům může předat genetický základ v podobě CEA, PRA, HSF4 a MDR1 negativní (+/+), stejně jako sytost barvy a minimum bílých znaků. I v osmi letech má vyšetření očí negativní, bez jakýchkoli změn. Vzhledem k tomu, jak vyrostli Ešvárci, tak i nyní očekáváme, že z Muffinka bude pes středně velký, s krásnou kostrou, typickým formátem těla i pohybem, vyváženým úhlením, rovnou hřbetní linií a typickou hlavou. Oba rodiče jsou prostě typickými představiteli plemene, kteří mají svým potomkům co předat.

Ich WW MultiCh Thornapple Uncle Sam Wants You - Patriot   Ch GrCh Prosto Chudo U Are My Acro - DOLLY
 
DKK / HD: A/A
DLK / ED: 0/0
DNA CEA: Clear +/+
DNA PRA prcd: Clear +/+
DNA HSF4: Clear +/+
DNA MDR1: Clear +/+
Pelger Huet negative
DOV / Eye yearly test: Clear
chrup / teeth: nůžkový skus, plnochrupý / scissor bite, full dentition
  DKK / HD: A/A
DLK / ED: 0/0
DNA CEA: Clear +/+
DNA PRA prcd: Clear +/+
DNA HSF4: Carrier +/-
DNA MDR1: Carrier +/-
Pelger Huet negative
DOV / Eye yearly test: Clear
chrup / teeth: nůžkový skus, plnochrupá / scissor bite, full dentition

Rodokmen / Pedigree

Ich WW MultiCh Thornapple Uncle Sam Wants You - Patriot

AKC/ASCA Ch Thornapple Single Barrel  "CRUZAN"
Ch Schooner Sums It Up
Ch Heartfires Prairie Scooner
Ch Fireworks Sparking O`Lena
Ch Thornapple Kahlua N Cream
Ch Bluestem`s Man-O-Firethorn
Ch Paradox Ponder This
AKC Ch Thornapple Russian ToA Party "CORDELIA"
Ch Cobbercrest You`re So Vain
Ch My Main Man Of Heatherhill ROMIII 
Moonstrucks Hard To Be Humble
Cork-Kerry`s Sweet Vidalia
bluemerle
Ch Thornapple Diamonds N Spurs
Thornapple U Gotta Make Me Cry
Ch GrCh Prosto Chudo U Are My Acro - DOLLY

AKC ASCA GRAND Ch CopperRidge´s
Fire N Bayouland
 
"ROWAN"

BIS MultiCh Bayouland's Creme Brulee "Keegan"
Ch Broadway's Blaze Of Glory
Ch Lil Creek's Hug Me Tight
Ch Fiann´s Silver Sweet Sound 
Ch Briarbrook Quicksilver 
Ch Rainyday´s the Beat Goes On
Ich MultiCh Shallow Rivers Wahe Huli Tepa Acro "WAY"

Ch StoneCrest Elite Above All
Ch Moonlight´s Rollover Beethoven
Ch Summertime Showoff For Elite
Ch Elite´s Kissed By Sunshine
Ch Chambrey Master Hand
Ch Elite´s Little Red Riding Hood

fallcat2000@gmail.com
774/88 24 28

Pokud máte jakoukoli otázku, dotaz nebojte se mi zavolat, rád poradím či pomohu, budu-li vědět :o)

 

Co vše obdržíte spolu se štěňátkem: