MVP České Budějovice

21.4.2007

 

 

To nám krásně začala výstava a to jsme netušili co na nás ještě čeká! Hned při vybalení nás zastavil velmi sympatický pár s velmi pěknou fenečkou, že by měli zájem o Bazze jako o budoucího tatínka miminek, takže pokud vše vyjde v létě se budou dělat již třetí Bazzulátka :o) Konečně se nám den začal zlepšovat po ranním střetu s kočkou, který odnesla jen kočka nikoli naše auto. A to, že nás ve vsi vyfotil radar při rychlosti 90km/h už mě taky tolik netrápilo.

Přivítali jsme se s bíglaři, potkali jsme Bazzovo potomka Z Brány Krušnohoří a šli jsme omrknout Korálka.

Do kruhu jsme nastoupili s lehkou hlavou, protože nám o nic nešlo a už jsme se těšili na prcka. Pani rozhodčí Lenka Frnčová nás ale dokonale zaskočila s oceněním V1 CAC před Bazzovo bráškou, který byl hned za námi :o) Jenže Bazzulek se velmi líbil i nadále a tak následoval ještě titul CACIB, který z Bazze udělal v necelých dvou letech čekatele Interšampiona (mezinárodní šampion)!!! Kompletní výsledky nemáme, ale aspoň „velké tituly“

CAJC pes – Magical Moment Rabbit Run
CACIB pes – Our Man Flint Interpet-SC
Nej.veterán – Murphy Blýskavica
CAJC fena – Skilos Mas Green Jachet
CACIB fena – Demi Moore from Muskoka Dream’s
Nej.veteránka – Babbete Weinlinie

BOB už u nás neskončil, jelikož si ho vybojovala fenka Demi Moore a následně se umístila na krásném 3.místě v BIG (Best in Group)! Velká gratulace Jolaně Michalcové! A velký dík rozhodčí za skvělý výsledek pro mého Bazze!!!