MVP Brno

28.+29.6.2009

 

Pražská výstava nabídla mnoho zahraničních rozhodčích, kterých se my rozhodně nebojíme a tak jsem přihlásil oba kluky - Ariho a Koryho. Bohužel šli oba na řadu ve stejnou dobu a tak Kory si opět rád zaběhal s Martinou. To byla naše "štíhlejší" sestava pro sobotu. Na neděli to už bylo o kousek lepší. Sam a Chico za zástupce shih tzu a Terrinka "puffatá" nahačka :o) Určitě brzy najdete report i u Martiny.

SOBOTA:

Dva pejsci - už to dopředu značilo pohodovou a oddechovou výstavu. Australáky posuzoval pan Thévenon Benoit z Francie a bígly pan Rui Oliviera z Portugalska. Zajímavá jména a u bíglů dokonce i zajímavé výsledky :o))) Kory si s Martinou vyběhal res.CAC za českým šampiónem a tak Kory "zdědil" CAC :o) Má tudíž pro letošek splněno :o) Za odměnu, jak byl moc hodný, ho Martinka vzala k profi fotografovi od firmy Pedigree, kde vznikly krásné fotky do alba :o)))
Ari měl 12 konkurentů ve třídě, což bylo po delší době opět dosti hrozné číslo. Navíc jsem ani netušil co čekat do tohoto rozhodčího. Ocenění "Výborný" a posudek na jednu řádku, to byl výsledek našeho zhruba desetiminutového snažení. Nicméně Ari je moc šikovný a určité změny jsou na něm patrné, takže uvidíme za pár měsíců :o) Domů jsme vyjeli brzo, aby se stihli připravit psíčci na neděli a mohlo se jít brzy spát :o))) Za Ariho fotky děkuji Báře!!!

         

Kory u profifotografa Pedigree
       
       

NEDĚLE:

Neděle byla o něco hektičtější, avšak stále velká pohoda. Spousta smíchu s přáteli a spousta pěkných fotek úspěšných psů :o)))
Chico se paní rozhodčí Krskové líbil ze 4 mladých psů nejvíce a odnesl si svůj první CAJC. Hned po něm Bambule dostal překrásný posudek, avšak opět "jen" res.CAC. Sam v šampionech si zopakoval stejný výsledek jako minulý týden. CAC ze 3 šampiónů a ještě res.CACIB. Velká radost, neboť jsou to další body do soutěže o TOP DOG 2009. Martina měla na handling Amerického Akiťáka, který se křížil s vystavením Terrinky. Musela tudíž vzít za vděk mou maličkostí. Terrinka má na nahačku úžasnou povahu a tak ji změna handlera vůbec nezaskočila a u francouzské rozhodčí si právem odnesla již druhý CAC na Českého grand šampióny :o))) Mezitím Martina s akiťákem Zorem dostala CAC, res.CACIB. Příjemně strávený den jsme ukončili domácím grilováním a už teď se těšíme na příští víkend, který bude nabitý už od pátku :o)))

       

Naši přátelé byli taky velmi úspěšní: www.bohemia-acro.com , www.beagle-tergy.cz , www.beagle.cz , www.beagleteam.eu , www.perla-vltavy.cz