2x Klubová výstava (KCHMPP) Mladá Boleslav (CZ)

16.+17.6.2012

 

Hned týden po dvou klubovkách klubu KCHBO jsme vyrazili opět do Mladé Boleslavi a opět na dvě výstavy. "Malou" klubovku (bez klubového vítěze) a Speciální výstavu klubu KCHMPP. I tady byly lákadlem rozhodčí, které jsme neznali. To je pro nás vždy výzvou a tak jsme neváhali a na střídačku jely holky, které minulý týden dováděly na zahradě místo ve výstavním kruhu. Čili Mišelka do otevřené třídy a výstavní premiéru si odbyla ve třídě mladých naše "malá" Dolly. Nesmím zapomenout ani na našeho malého "šulínka" Houmra, který se předvedl dvakrát v dorostu. S sebou jsme ještě přibrali Nicka - šicáka naší kamarádky Ireny.

K velkému překvapení kruhy dole na dráze zůstaly stejně velké jako na kchbo, což jsme uvítali. Času jsme měli akorát, abychom stačili postavit stan, pokecat s přáteli a připravit pejsky. Australáky dělal pan rozhodčí Miroslav Zidar ze Slovinska a psy posoudil vcelku hezky. Dollynka při své premiéře v kruhu nedala na sobě nic zdát a byla velmi hodná. Taky co se stresovat, nějakej pán si ji pohladil po celém těle, dobře se nacpala piškotkama a trochu si zaběhala, čili žádnej stres a hned z toho bylo první místo a CAJC pro Dollynku :o) Paráda veliká. Ani jsme nemuseli odcházet z kruhu a už jsme běhali o BOJ - Best of Juniors s CAJCovým psem. Toho po jednom kolečku a krátkém stání Dollynka taky udolala, čili si naše princezna odnesla z první výstavy CAJC, BOJ což v konkurenci osmi mladých fen a pěti mladých psů považuje za velmi hezký začátek a příslib do budoucna. V otevřené se šla prát Mišelka se sedmi dalšími konkurentkami a holky to zvládly skvěle. Když se mělo stát, tak se stálo, když běhat tak jim to pěkně pelášilo a Mišelinka si toho náramně užívala :o) Pan Zidar zvolil jako nejlepší právě Mišelku, která CACem rozjela českého šampiona. O nejlepší fenu si to pak holky rozdaly s vítězkou z mezitřídy, redmerle fenkou z americké stanice Gemmel. Jak dosud pan rozhodčí rozhodoval rychle, tak tady se vůbec nemohl rozhodnout. Několikeré běhaní a stání, znova prohlížení a nakonec vyhrála fenka z mezitřídy, i tak jsme měli velikou radost z šikovné Mišelky! To už se museli chystat shih tzu klucí, neb posuzování šicek začínalo za nedlouho. Houmínek byl s Martinou vzorný a vyčaroval paní rozhodčí, Željka fon Zidar ze Slovinska, úsměv na tváři. Za to sklidil chválu a překrásný posudek. VN1 pro Houmínka :o) Do následující třídy nastupovala zas Martina tentokrát s Nickem. Ten ve svých 14 měsících vypadá jako hotový pes a i přesto, že byl na své třetí výstavě tak si vedl jako zkušený mazák. Výsledky bylo přímo snové, CAJC v mladých, k tomu BOJ - best of junior a BOB jako nejlepší shihtzu :o) paráda a radost veliká. Celý den nás trápilo horko, ale s takovou účastí jsme museli počkat na závěrečky. I tam se dařilo!!! A nejlépe začal náš nejmenší Houmínek, když získal z cca 20ti plemen BIS Puppy!!! :o))) Dostal nádherný pohár, který je tak dvakrát velký jako celý Houmí a nějaké dárky v podobě granulek atd… O nejlepšího mladého nastupovala Dollynka i Nick. Pro Dollynku to byl vůbec den plný novinek. Ale i halu a mikrofon zvládla a na koberci stála jako panenka. Nick za námi zaujal pana rozhodčího natolik, že ho umístil na krásné druhé místo, čili res.BIS Junior! Paráda!!! Uff, měli jsme hotovo a čekal nás zasloužený odpočinek.

V neděli jsme na výstavu dorazili lehce později, ale pořád jsme vše krásné stihli. Jako první do kruhu pro změnu nastupoval Houmínek a opět udělal dojem. Hlavně na mě :o) <3 VN1 a další krásný posudek do sbírky :o) I Nick zkusil zopakovat svůj úspěch z minulého dne a částečné se to povedlo. Druhý CAJC jej posunul blíže k Junioršampionovi a BOJ byla třešnička. To už jsme začali chystat naše australské holky, kterým trochu prořídla a trochu se pozměnila konkurence, přesto bylo třeba bojovat! Dollynka se okoukla na výstavách více než rychle a začala vymýšlet čím by si to zpestřila. Přesto byla moc hodná a nepřipravila žádnou kulišárnu. Pro paní rozhodčí Elzbietu Chwalibóg z Polska byla Dolly druhá nejlepší mladá fena. V2 z 6 fen byl úspěch, hlavně jsme se radovali jak hravě se Dolly předváděla :o) Zabojovat musela Mišelka! A ta se toho chopila s grácií. Ze tří fen v otevřené vybojovala CAC a opět po urputném boji získala i Vítězku speciální výstavy! Wow veliká radost a další parádní úspěch pro naší malou :o) Michelle byla velmi šikovná i BOB a slova paní rozhodčí, že je Mišel nejlepší v pohybu jsou pro nás velmi cenná, neb na pohybu si velmi zakládáme. Nakonec Mišák skončila jako BOS - Best oposite sex. Posuzování pro nás skončilo velmi brzy a tak jsme rozhodli, že s Houmínkem nebudeme čekat na závěrečky a pojedeme domů za zbytkem smečky. V době, kdy začínali závěrečky, jsme už byli s pejskama u řeky a užívali jsme si studené vody v tom hrozném parnu.
Velmi děkujeme všem přátelům za milou společnost po oba dva dny a velký dík patří manželům Starcovým za nádherné fotky - opět a za velkou pomoc se vším.

SOBOTA
         
Dollynka při své premiéře... ...získala V1, CAJC... ...a BEST OF JUNIORS! Michellka byla vzorná... ...skvěle běhela...
         
...a získala V1, CAC! sobotní BOB grupa Houmínek letí... ...pro BIS dorost!!! Nick - V1, CAJC, BOJ, BOB, res.BIS Junior
         
NEDĚLE
         
I taky byl Houmí pašák - VN1 Nick zabodoval opět... ...V1, CAJC! Dollynka byla stále vzorná... ...a výsledkem bylo V2 s krásným posudkem.
         
Mišelka upalovala seč jí nožky stačily... ...a stačily na V1, CAC, Vítězka Speciální výstavy!!! Paráda

KOMPLETNÍ FOTOGALERIE ZE SOBOTY ZDE

KOMPLETNÍ FOTOGALERIE Z NEDĚLE ZDE

VŠECHNY TYTO PRECIZNÍ FOTKY JSOU PRACÍ MANŽELŮ STARCOVÝCH - MOOOOC DĚKUJEME!!!

Naši přátelé byli taky velmi úspěšní: www.meadowville.cz , www.beagle-tergy.cz , www.konepsikocky.cz , www.beagleteam.eu , www.tolugo.com, www.dreamfinder.cz