MVP České Budějovice
8.10.2016


Maybe & Stáňa by Jakub Antoš

Po roce jsme se opět vydali do Českých Budějovic :-) tentokrát s dvojící crazy blue sisters Maybe & Stáňa. Posuzovat dle propozic měla, paní Alexandra Grygarová, které se letos v Praze moc líbila Stánička, která získala CACIB a BOS! Takže jsme se rozhodli ukázat paní rozhodčí ještě její sestřičku :-)
Ranní pohodová cesta utekla jako nic a po osmé hodině parkujeme kousek od kruhu. Počasí si s námi pořádně zahrávalo, podzim se ozýval naplno, takže až do začátku posuzování nám byla pěkná kosa. Pak ale paní rozhodčí všechny pořádně prohnala, takže po zimě ani stopy :-) Všichni jsme si ještě pořádně zvedli adrenalin, když jsem dostala důvěru při vystavení Ořiška našich přátel Péti a Lukyna. Oříškův dovoz, ale po náročné noci plné kojení štěňátek, zaspal a tak Orso přijel doslova za minutu dvanáct. Nakonec jsme ale vše stihli a s Oříškem jsme vybojovali res.CAC, čehož si u přísné rozhodčí paní Grygarové moc vážím.
Zatímco Stánička už má krásně dorostlé chlupy - sice ještě ne na 100% ale rozhodně je vystavovatelná, tak Maybe je na samém začátku růstu nových chlupů, takže je stále spíš za naháče, ale ukazuje své luxusní tělo a nic neschovává v srsti - tu nemá :-D. Maybe nastoupila do mezitřídy s dalšími dvěma pěknými fenami a zvítězit mohla kterákoli. Nicméně po posouzení všech Maybe vítězí díky celkové harmonii a získává svůj čtvrtý letošní CAC. O kvalitě zbývajících dvou fen svědčí i známka výborná pro obě a res.CAC, což rozhodně nebylo tentokrát jako standard. Dokázala to paní rozhodčí hned v další třídě otevřené, kam nastupovala Stáňa a tři další feny. Paní rozhodčí (stejně jako v Praze) zadala známku výborná jen Stáničce!! Takže další "velký" CACík je v kapse :-) dvě feny získaly VD a poslední dokonce D. Chvíli na to se obě sestry utkaly spolu s vítězkou šampionů o titul CACIB a ten si po dalších dvou kolečkách odnáší Maybe!!! Wohoooo!!! Stáně nakonec o kousíček uniká res.CACIB, který putoval  fence také do mezitřídy. Nezbytné focení vítězů, projít stánky a hurá domůůů :-)
Moc děkujeme paní rozhodčí za ocenění pro naše holky! Také Niky s Denčou za prima den :-)


Dokonalá Maybe....

Radost z vítězství

Kdo je kdo :-)

no přeci Stánička

Oříšek
         

feny o CACIB

feny o res.CACIB

Maybe CACIB & BOS

CACIB pes & CACIB fena

BOJ a BOB & CACIB pes & CACIB a BOS fena


Maybe & Stáňa by Jakub Antoš

Martina