Krajská výstava psů Kladno

4.8.2018

Tři naše odchovy vyrazily v rámci tréninku na krajskou výstavu psů do Kladna - krásné úspěchy všech tří nás inspirovaly ke krátkému reportíku :o)

My jsme horký den prožili na Hracholuské přehradě, ale Terka se rozhodla, že vyrazí na nedalekou krajskou výstavu, aby Miunka mohla trénovat. Její maminka Nessie jela jako podpora, protáhnout tělo po štěňátkách - srst už dorůstá, není ještě ideální, ale Nessie je skvělá, takže bylo jasné, že i ona bude bojovat v kruhu. No a trojici doplnil mladý ambiciózní pár Nikča a Blacky (samozřejmě i páníčci Ondra a Pavel nesměli chybět). Mia i Black poctivě trénují se svými majitelkami, a tentokrát to přineslo své ovoce. 
Už od rána jsem dostávala fotky z trénování v kruhu a všem to moc slušelo :o) jediné, co mi vadilo byl maličkatý kruh ... Posuzovala velice milá paní rozhodčí Zuzana Brotánková, která se naprosto zamilovala do Miunky - nedivíme se :o) Nikča a Blacky šli do kruhu bojovat jako první. Blackyho to byla druhá výstava, ale pro paničku Nikču to byla velká premiéra. Z videa moc chválím - bezchybné předvedení a to ocenila i paní rozhodčí. VN 1 bylo v kapse i s krásným, byť krátkým posudkem. Dorostenec nedorazil a dospělý pes nezískal "titul". A to už nastupovala sladká Mia, ze které byla paní rozhodčí opravdu unešená - sladká princezna. Rovněž krásný posudek a oba sourozenci se tak nominovali do finálových soutěží. To nejlepší na konec - Ness ve třídě vítězů s Terkou jako profíci. Paní rozhodčí sice zmínila absenci chlupů po štěňátkách, ale zároveň vyzdvihla lepší sílu kostry i celkový projev a tak si Ness na své konto připsala druhý titul Krajského vítěze.


Před samotnými závěrečnými soutěžemi byl trochu zmatek v pořadí jednotlivých kategorií, ale nakonec všichni nastoupili, kam měli :o) Obě štěňátka se v obřím počtu o BIS baby neztratila. Blacky v užším výběru a nakonec krásné páté místo, no a Miunka "na bedně" s titulem res. BIS štěně, o čemž rozhodl pan rozhodčí Petr Buba!

My děkujeme oběma rozhodčím za ocenění i pochvalu našich odchovů! Našim super majitelům patří dík za skvělou prezentaci a hlavně péči a lásku pro naše dětičky!

Lumbee Meet JoeBlack Fallcat *BLACK*

Lumbee Amore Mio Fallcat *MIA*

GrCh. Ghazi Nsho-Tschi Fallcat *NESSIE*

 

Kompletní výsledky aussíků / Aussie´s full results

 sex / class
pohlaví / třída

dog name
jméno psa

rozhodčí judge
Zuzana Brotánková

M - baby class
P - třída štěňat

Lumbee Meet JoeBlack Fallcat

Velmi nadějný 1, BIS štěně V
Very promissing 1, BIS baby V

Ebony Black Apeiron

Velmi nadějný 2 / Very promissing 2

Damián z Radlické čtvrti

Velmi nadějný 3 / Very promissing 3

M - open class
P - třída otevřená

A Midnight Rder Verline

Výborný 1 / Excellent 1

F - baby class
F -třída štěňat
 

Lumbee Amore Mio Fallcat

Velmi nadějný 1, res. BIS štěně
Very promissing 1, res. BIS baby

F - puppy class
F - třída dorostu

Skyy Sofi Cofi Capito

Velmi nadějný 1 / Very promissing 1
F - junior class
F - třída mladých

Claris Emiharr

Výborný 1, VT / Excellent 1, class winner

Ebby Gold Rebecca

Výborný 2 / Excellent 2
F - intermediate
F - mezitřída

Rola Srdcové eso

Výborný 1, VT / Excellent 1, class winner

Honey Roxy Šťastný koutek

Výborný 2 / Excellent 2
F - champion class
F - třída vítězů

GrCh. Ghazi Nsho-Tschi Fallcat

Výborný 1, VT, Krajský vítěz /
Excellent 1, class winner, Regional winner

Martina