MVP České Budějovice
13.4.2019


Janet & Maybe

Jsme zpět! Tak by se dal velice jednoduše popsat dnešní den... ale to bychom nebyli my, abyste si nepřečetli pár řádek navíc :o)
Po několika měsíční pauze jsme se vydali opět do výstavního kruhu, a poprvé jako 3M! Nebudu tu popisovat, jak pohodové bylo vstávání, odjezd i cesta s naším 8měsíčním Matýskem, protože nám to stejně nikdo nevěří :-P Nicméně pohodový byl i celý den. Sice jsme si na naší první společnou výstavu vzali pro jistotu také babičku, ale příště už jen 3M. Příjezd na výstaviště přesně dle plánu, parkování 100m od kruhu a hlavně - svítilo sluníčko! Dost nám předpověď meteorologů kazila náladu, ale naštěstí jim to opět nevyšlo :o) Sice bylo chladno, ale sluníčko všem zlepšovalo  náladu. Matýsek se při začátku posuzování nabaštil a zbytek jeho pobytu na výstavišti prospal. My jsme vystavovali tři holčičky, takže jsme začátek posuzování jen sledovali. Ch. Agalaia Agwa Brennini "FAZOLKA"
Prvním Fallcat zástupcem byl teprve 15 měsíční Majk (Jch. Japresis M. Jackson Fallcat), ze kterého roste úžasný pes. Viděli jsme ho teď po delší době, a opravdu zraje jako víno! Z jeho kondice srsti nám doslova padla brada :o) Mezitřída, kde se Majk vystavoval, byla jednoznačně nejhezčí třídou psů (samců), a potvrdila to po chvíli i paní rozhodčí, která zadala CACIB i res.CACIB právě do mezitřídy. Majk skončil jako druhý za starším - hotovějším psem, importovaným z USA. VéDéčka lítala vzduchem sem tam a tam sem, což je u paní rozhodčí Grygarové standard.
Třídy fen byly početnější než u psů a hned mezi 7 bojovala na své úplně první výstavě Žanetka - sestra Majka. Mimo kruh divoška - v kruhu vzorná! Ukázalo se, že moje noční sny o tom, jak rozhodčí vyrazí láskou zuby, se nenaplnily! Je fakt zlatá. Jen dvě feny získaly známku Výborná a utkaly se o první místo. Žanet vzešla jako vítězka když krásnou česko-finskou konkurentku porazila. Hned měním černou krásku za modrou - na výlet s námi totiž vyjela také Fazolka (dcera Patriota a zároveň vnučka našeho Korálka), která se po mateřské pauze mohla poprvé pokusit dokončit Českého šampiona. Obě jsme vlastně měly stejně dlouhou pauzu od výstav, když v kruhu jsme já i Fazi byly naposledy na podzim 2017 :o) Osm fen ve třídě otevřené a opět jen dvě s Výbornou. Fazinka vzorná a známku výborná získává. Nakonec končíme s titulem res. CAC ale za již českou šampionkou, a tak se i Fazolka stává novým českým šampionem! Hurá! To už do kruhu nabíhá Martin s Maybe do třídy šampionů. Dvě krásné feny, avšak Maybe odchází poměrně rychle jako vítězka. Nyní nastává dlouhý souboj o CACIB, kde se paní rozhodčí rozmýšlela jen mezi našima holkama! Wow! Běháme, stojíme, běháme - Martin už funí, klasika :o) Nakonec pro celkovou vyváženost získala CACIB Maybe a tím dokončila šampiona ČMKU a plní náš plán na 120%. A 150% z něj dělá Janetka, když se v 15 měsících stává druhou nejlepší dospělou fenou se ziskem res.CACIB. Radost, nezbytné focení, a protože dítě pořád spí, tak já už pádím do fronty na vyřízení diplomů.
Cestou perfektní oběd v naší oblíbené restauraci a mohli jsme frčet domů. Děkujeme všem, kdo nás dnes přišli pozdravit, kdo nám fandil a držel palce. Děkujeme také paní rozhodčí za úžasné posudky pro naše odchovy i krásné ocenění v takové konkurenci. A samozřejmě dík patří našim skvělým majitelům za péči o Fallcat dětičky! Díky vám to má pořád smysl...

FALLCAT v kostce / Fallcat success:
Jch. Japresis M. Jackson Fallcat *MICHAEL* - V2 res. CAC, res. CACIB / exc. 2 res.CAC, res. CACIB

Japresis J. Jackson Fallcat *JANET* - V1 CAC ze 7 fen, res.CACIB / exc. 1 CAC from 7 females, res.CACIB
 

GrandCh. BISS Faatin Ti Amo Fallcat *MAYBE* - V1 CAC, CACIB, CAC-ČMKU a nový šampion ČMKU / exc. 1 CAC, CACIB, Best adult Bitch and New Champion CMKU!


Maybe & Janet

Martina

p.s. Míšo - musíme si zase něco naplánovat :o))))) Více také na webu www.taarikamea.cz