INTERCANIS BRNO
26.6.2021

Seminář s True Iconic
26.+27.6.2021

Po úspěšném webináři s KCHBO jsem dostala nabídku na praktický seminář o úpravě AUO a handlingu s týmem kolem skvělé kosmetiky True Iconic. Bylo to trochu z ruky, ale vidina malé rodinné dovolené mě nalákala. Když přihlašování už běželo, vyhodil Intercanis termín a propozice na letní CACIBovou výstavu ... Jela bych, ale .... no jo, nejde sedět jedním zadkem na dvou židlích... Počkat - máme kolem sebe super lidi z naší Fallcat Family! Takže jsme se tak trochu rozdělili :-) V pátek v poledne jsme se vydali na dalekou cestu do Opavy a cestou vysadili Karlíka v Praze u Terezky a její rodiny. Úmorná cesta "horem" zabrala skoro osm hodin. Matýsek jednoznačně zaslouží metál za statečnost! Když jsme konečně dorazili na místo, zvládli jsme jen jedno pivo a padli do postele.
V sobotu ráno jsme se přesunuli jen o kousíček dál, Dolní Životice, do úžasného zázemí True Iconic. Obrovský oplocený areál, obrovská hala s klimatizací, prostor pro kvalitní vykoupání i úpravu. Dostatek jídla, pití - doslova "co hrdlo ráčí", a perfektní společnost ze strany pořadatelů i účastníků. Nakonec (možná i díky Intercanisu) se někteří přihlášení nedostavili, ale mohou jen litovat. Vydatná snídaně, moji kluci se přesunuli do Skalka Family parku na kraji Ostravy a já začala pracovat a zároveň netrpělivě vyhlížet výsledky z Brna.
Seminář začal krátkým představením kosmetiky a pak už přišla na řadu Sexynka. Čas letěl jako bláznivý - stihli jsme rozčesat a vykoupat a byl čas na oběd a já tak mohla skouknout, jak se jim v Brně daří. 51 přihlášených AUO posuzoval pan Ing. Jaroslav Matyáš ze Slovenska. Fallcat tu mělo pět zástupců :-) začalo se hned dvěma bratry ve třídě štěňat. Maddox přijel se svou handlerkou Týnkou a Pecco, pro kterého to byla výstava na domácí půdě, takže proč to nezkusit. Oba kluci se chovali skvěle a s pěkným hodnocením a známkou VN pro oba nakonec skončil Maddox první a Pecco druhý pod vedením Terezky. Obě "ladies in blue" nastoupily také do třídy otevřené psů, kam byl přihlášený Freddie. Ten se panu rozhodčímu loni na klubovce v Horce v mladých moc líbil, tak jsme to zkusili. Konkurence narostla a pan rozhodčí se nebál zadat známku VD. Nakonec čtvrté místo  s výbornou pro Freddieho a Terezka vítězí se svým svěřencem Cedrikem. Toho chvíli na to střídá za Karlíka do veteránů. Ten byl sám a s přehledem získal V1! Zbývalo poslední želízko v ohni - Miunka. Ta se do Brna vrátila po 14 dnech a opět na vítězné vlně - porazila svou konkurentku ve třídě šampionů, CACIB a na závěr BOS! WoW! Karlík v závěru porazil ještě evropskou vítězku, krásnou Holy a stal se BEST OF VETERAN (výstava opět bez závěrečných soutěží, ale body na veterán šampiona sou v kapse).

Ricari Glance Up Fallcat *MADDOX* VN1 / VP1

Ricari On Cloud Nine Fallcat *PECCO* VN2 / VP2

Miwok Dress my Ass Fallcat *FREDDIE* V4 / Exc. 4 in open class from 8 dogs

Ich. Bishakha Raging Bull Fallcat *KAREL* V1 BOV / Exc. 1 BEST OF VETERAN

Ich. Lumbee Amore Mio Fallcat *MIA* V1, CAC, CACIB, BOS / Champion class winner, BEST BITCH with CACIB & BOS

Týnka ještě svým svěřencům (Freddie a Maddox) udělala krásné fotky, kterých je autorem Carol Unbordered, holky díky!

Teď se vracíme do Životic, kde po skvělém obědě začínáme fénovat a nakonec stříhat. Celou dobu panuje super nálada, povídáme si jako staří známí. Měla jsem (stejně jako před webinářem) trochu obavu, aby nebyli účastníci zklamaní. Přeci jen aussík není pudl, aby se na něm prováděla několikahodinová střihová úprava. Razíme heslo "méně je více" :-) ale už na místě byli všichni super a stále chodí pozitivní ohlasy. No a odpoledne zbyl prosto i na aquapark s mýma klukama!

Neděle už byla ve znamení handlingu a to jen dopoledne, protože většina účastníků to měla domů daleko. Začalo se obecným povídáním o výstavách a pak se pokračovalo praktickou ukázkou handlingu a tréninkem venku. Sluníčko nás nešetřilo ani dopoledne, takže jsme se pak všichni rádi zpět vrátili do klimatizovaného prostoru haly. Musím znovu všem poděkovat za super víkend - týmu True Iconic Europe, že se o nás všechny královsky staral (domů sem se zase vrátila tak +2kg! :D ), účastníkům za to, že vážili cestu a věřím, že i díky ohlasům, které stále přicházejí, že si víkend ve společnosti podobně postižených lidí užili. Největší dík a obdiv mají moji kluci - Matýsek nejhodnější chlapeček a Martin nejlepší řidič.

Martina