DUO CACIB Brno
14.+15.8.2021


BEST OF BREED Freddie & BEST OPPOSITE SEX Sissi

Pár přátel stačí mít, co uměj za to vzít.... holky díky! Duo CACIB v Brně přidali pořadatelé poměrně na poslední chvíli. Rodinné plány na Matýskovo oslavu třetích narozenin jednoznačně řekly, že my hlásit nebudeme. Ale proč neukázat pár odchovů, když rozhodčí za to stojí? Takže Verča s Martinem - spolumajitelé naší KAYSSI, se vydali na víkend do Brna. A na neděli se přidala Týnka s kamarádkou Andreou a jejími pejsky, a byly tak hodné, že vzaly s sebou i naše dva odchovánky FREDDIEho a SISSI! My jsme mohli z pohodlí domova sledovat dění v Brně :-)

SOBOTA
Posuzoval pan Milan Krinke, jehož posuzování máme moc rádi a rádi na něj kdykoli přihlásíme! Bohužel ne v den, kdy má Maty oslavu :-) takže jediným zástupcem FALLCAT family byla Kayssi, kterou na výstavu přivezla Verunka s Martinem a vystavování se ujala Nikolka Hesová. Děkujeme! Od rána mi chodily zprávy, že je to v Brně "hustý", a to nejen zadávanýma známkama... Velmi si proto vážíme toho, že Kayssi u pana Krinkeho uspěla, porazila svou konkurentku ve třídě šampionů, získala svůj druhý český CAC a pak ještě přidala res. CACIB! BOBa si odnesl náš kamarád Bořík (synovec našeho Karlíka) se svým handlerem Mariánem - moc gratulujeme zas a znova!

  
Kompletní výsledky ZDE Fotogalerie od Verunky Follaufové TADY

NEDĚLE
V půl sedmé ráno mi pípla zpráva, že výprava je na místě - díky, že jsem i v neděli, když je Maty u babičky, vstávala v půl sedmé :P :P :P Rozhodčí paní Katarzyna Fiszdon z Polska byla pro nás velkou neznámou, takže jsme na její posuzování byli zvědaví. To jsme ale netušili, jak vysoko ohodnotí naše pejsky! Posuzování oproti sobotě bylo mírnější - nepadlo žádné VD, ale ona i skladba pejsků nebyla úplně totožná. Freddie nastoupil poprvé do třídy šampionů a hned z toho byl CAC! Zprávu od Týnky hltám někde mezi mytím nádobí a úklidem balónků ze zahrady. A když volá, že mají i CACIB, nemůžu uvěřit! Až z fotek zjišťuji, jak moc to Freďákovi slušelo - Jani dobrá práce s True Iconic! Sissi je přihlášená poprvé do třídy otevřené, kde po několika kolečkách vítězí a dokončuje tím českého junior šampiona! Tři výstavy, tři víkendy po sobě,  tři vítězství! Jako sestřička :D Kayssinka tentokrát bere res. CAC, ale nevadí, byla moc šikovná a to je hlavní. Sissinka získává po chvíli také titul CACIB a Týnka narychlo řeší, kdo jí pomůže o BOBa, protože zvítězila i s mladým psem. Sama bere Freddieho, který k naší velké radosti získává titul nejlepšího aussíka v plemeni - BEST OF BREED! No a šikovná Julie, která pomohla vystavit Sissi, získává nejlepší z opačného pohlaví - BEST OPPOSITE SEX! Zase BOB & BOS pro Fallcat :D :D :D :D Jako mazec, pořád to opakuju, ale je to tak!!! :D


 Fotogalerie od Verunky TADY / Fotogalerie "jiný pohled" od Martina TADY / Kompletní výsledky ZDE

Týnka vystála frontu na Junior šampiona pro Freddieho, kterého dokončil minulý týden, a je teprve 11 hodin. Chtějí jet domů, což chápu. Takže na dálku řešíme, s kým Freddie může zůstat na závěrečné soutěže. Ujala se ho Niky Hesová, které znovu z celého srdce děkujeme, že se Freddie mohl předvést. Co předvést - nebudu vás napínat, oni tu skupinu VYHRÁLI!!! Best in group FCI 1 je Freddie a rozhodla o tom paní rozhodčí Fiszdon. Tak moc se jí chlapeček líbil! Díky tomu Niky odjíždí z výstavy až po 17h a věřím, že když "zaparkuje" v koloně na D1, tak nás asi proklíná :( Ale hééééj, oni se spolu proběhli o BIS - mezi 10 nejkrásnějšími psy nedělní mezinárodky ze všech 2000 psů! WooooW - Niky díky, za vše!


foto Zuzka Heřmanová & dvě profi foto od Jan Bendl, děkujeme