TrioCACIB Praha
5.-7.8.2022

Po delší době připadl na mě report z výstavy a po ještě delší době jsem vyjel na výstavu sám. Btw, kdy to bylo naposledy? :-O
Člověk míní a život mění. Okolnosti tomu prostě chtěly, a tak jsem vzal „sestry v akci“ (Penny a Lady) a vyrazil jsem do velkoměsta. Děkuji mé drahé ženě za perfektní úpravu (u nás v řece :-D) a hlavně za péči o Matyho! Příště už zase jedině společně!!!

No tak k věci. Australáky měla posuzovat paní Alexandra Grygarová, které se náš typ aussíků celkem líbí a byla to šance pro obě holky něco „dodělat“. Penny mohla dodělat CH CZ a Lady už GrCH CZ takže přihlášení bylo jasné - v naší současné situaci jeden den úplně stačil, i když páteční zahraniční rozhodčí byla také velkým lákadlem.

Cesta, ubytování u kruhu a další bla bla naprosto v pohodě. Pozdravení se s přáteli a členy Fallcat family, kteří mi drželi místečko. Díky moc! Holky jsou už životem ostřílené, takže no stres a mohl jsem sledovat posuzování. Jako první v kruhu se objevil Rumík s handlerkou Kristýnou. Do příště natrénují výdrž soustředění a bude to ještě lepší :-) i přesto VN1. Další z rodiny se v kruhu ukázal „dědouš“ Willy ve veteránech. Stejně jako na své premiéře, tak i zde šel se svou majitelkou Lenkou. Byla to jeho derniéra, neboť BOV mu zajistil dokončení Veterán šampiona a „Vilík“ tak ukončil jsou bohatou kariéru.
Třídy fen začaly od nejmladších, kde se ukázaly naše letošní odchovankyně. Jako první Chilli. Celý Unanasový vrh je teď v období Pavoučích dostihů. Dá se na nich posoudit leda nějaký předpoklad. Pro Chillinku to byla hlavně zkušenost, byla moc šikovná a VN1 byla příjemná třešnička. Ve třídě dorostu se ukázala Stellinka, která již v dorostu je ostřílenou výstavní harcovnicí a mazáckým výkonem si vybojovala VN1. Pod vedením své majitelky Julinky si holky odnesly další společnou výhru i krásný posudek. To jsem už pomalu začínal chystat naše holky. Zde bych chtěl poděkovat všem, kdo mi pro chvíli co jsem byl v kruhu, poskytly ruce na pohlídání, nebo spíš podrbání připravené Ladynky. Jako první do kruhu totiž naběhla Penny. Další letošní výstavu si dost užívala a byla radost jí prezentovat. Postupným odpadáváním (rozuměj vyřazováním) konkurentek jsme se dostali do úplného finále a nakonec vybojovali potřebný CAC – tím se Penny taky zařadila mezi naše ostatní šampóny :-P Nebyl čas okounět... Doplnit pamlsky, neboť i Ladynka se tváří, že jí nekrmíme :-D Společně jsme v kruhu byli teprve podruhé, i tak jsem si to maximálně užil. Sluníčko Lady vlastně potřebuje pouze držák na vodítko, což jsem snad zvládl. Naše druhé společné vystavování skončilo v konkurenci zase s V2, res.CAC. Granda jsme sice nedodělali, ale já si to užil. Lady po dětech neztratila nic ze svého půvabu a aspoň bude důvod jí zase někam přihlásit :-D Ani tentokrát není čas okounět a už běžíme s Penny o CACIB, ten po jednom kolečku putuje k nám, což oceňují hlavně moje plíce, které mají čas vstřebat tento shon z konce posuzování. Penny se CACIB hodí a nezbývá nic jiného než vytáhnout zadel zas někam ven (do zahraničí). Zůstáváme s Penny v kruhu, kde zbývá už jen zadat BOB a BOS. Po dvou kolečkách je rozhodnuto. Penny je BOS! Uff. Mám radost. Moje černá perla se opět neztratila a k její velké radosti se v kruhu i dost najedla :-D Kapsy prázdné, v hubě vyschlo, ale spokojenost nadměrná.
Nebudu zatěžovat zapisováním a odchodem domů, ale chtěl bych znovu poděkovat paní rozhodčí za krásné ocenění pro všechny naše dětičky a hlavně kruhu lidí okolo mě, což jsou prostě členi naší rodiny, na které se mohu spolehnout. Teď si dáme malou paužičku, abychom se na podzim vrátili ve větším počtu :-P To bude teprve jízda!!!

PS: Pražská výstava udělala několik kroků vpřed co se organizace týče, ale stále je na čem pracovat. Z legendární Tour de Hovno výstavy se pomalu stává důstojná výstava (aby taky ne, když šlo o první Triple CACIB show v Čechách). Otevření bočních vchodů je na palec nahoru, ale proč to nešlo už mnohem dřív? A ty klimatizace u stropu nejsou asi jen dekorativní. Nám počasí naštěstí vyšlo, ale při páteční výstavě bylo v halách prý kolem 40 stupňů. Výstavní poplatky stále stoupají a myslím, že spuštění klimatizace by organizátory nezrujnovalo. Stánků tu byl tentokrát zlomek, že by to byl důsledek těch nekřesťanských cen pronájmů? Jinak za mě v pohodě. I přesto pár jednoduchými tahy by se dala tato výstava zařadit k těm nejlepším. Dočkáme se? Nebo to bude za dalších 10 let? :-D Kdybyste potřebovali poradit, tak se klidně ozvěte :-D

MANIN

 

5.8.2022
52 aussies // Vladimír Piskay SK
6.8.2022
41 aussies // Alexandra Grygarová CZ
7.8.2022
49 aussies // Milan Plundra CZ
Ch. Ricari Glance Up Fallcat - VD3
Ch. Miwok Unlock TheLock Fallcat - VD4
Ch. Miwok Dress My Ass Fallcat - V3
Ch. Miwok Lumbee Meet JoeBlack - V4
Unanas That Side Fallcat - VN2
bCh. Two Stars In Galaxy Fallcat - VN1
GrCh. Pavi May Update Fallcat - V1 CAC r CACIB
Two Rums To Room 222 Fallcat - VN1
GrCh. Cayuga Wild Mustang Fallcat - V1 BOV
nový český veterán šampion
Unanas Red Mad Chill Fallcat - VN1
bCh. Two Stars In Galaxy Fallcat - VN1
BISS Jch. Qiao GoldenEye Fallcat - V1 CAC CACIB BOS
nový český šampion
BISS Ch. Miwok Pussycat Fallcat - V2 r CAC
bCh. Two Stars In Galaxy Fallcat - VN1
GrCh. Pavi May Update Fallcat - V2 r CAC