Podbrdská krajská výstava psů ROKYCANY
11.6.2022

Horký, skoro letní den, jsme si s Matýskem užili na krajské výstavě v Rokycanech. Už loni se nám tady moc líbílo (a dařilo se nám), takže sem chtěla vzít alespoň Rose na trénink i tentokrát - se svým obřím břichem musím být už rozumná (a já nejsem, takže od toho mám svou nejdražší polovičku!) :o) takže připadalo v úvahu jen předvedení Růženky a naší Bellinky, která ale s majitelkou Kačkou poctivě trénovaly a zvládly by to také. Odchovů bylo přihlášeno více, ale s předvedením pomohli přátelé - díky moc Míšo a Niky.
Posuzoval pan rozhodčí Ladislav Frnčo a musím říci, že přestože jsem jeho posuzování AUO viděla poprvé, moc se mi líbil přístup i celkové posuzování. Asi máloco bych udělala jinak. Jako první šel z naší party Maddox, kterého se ujala Niky Hesová a šlo jim to náramně. Poprvé ve třídě vítězů a hned z toho cinklo zlato. V kruhu zůstali a po jednom kolečku přidali ještě Krajského vítěze. To už ho střídá v kruhu Miška Hvězdová s Willym, který se utkal spolu s Cipískem SE ve třídě vítězů. Oba veteráni ve skvělé kondici, ale V1 pro pana Willyho potěšilo, stejně jako slova chvály od pana rozhodčího. To už jsem u kruhu připravená já na první oficiální premiéru naší malé Růžičky (ano před 14 dny měla svou premiéru mimo domov obecně, ale přeci jen se zúčastnila jen "sranda výstavy"). Trénink dělá mistry, takže jsme nic nepodcenili. Musím říct, že mi byl výsledek úplně jedno, protože malá beruška se celý den chovala skvěle a v kruhu jako profík. Takže VN1 ze dvou štěňátek byla jen třešnička na dortu! Během třídy dorostu mám čas na výměnu holek a už nastupujeme s Bellou do nejpočetnější třídy mladých. Stejně jako loni na KV KCHMPP se Bellinka utkala s 9 dalšími soupeřkami a opět vzešla vítězně!

*MADDOX* Ch. Jch. Ricari Glance Up Fallcat  V1 Vítěz třídy & Krajský vítěz / Exc 1 Class winner & Regional Winner (best male)
*WILLY* GrCh. Cayuga Wild Mustang Fallcat V1 Vítěz třídy veteránů / Exc 1 Veteran Class winner
*ROSE* Two Sexy 4 You Fallcat Velmi nadějná 1 ve třídě štěňat / Very promissing 1, Best baby bitch
*
BELLA* Isabela Fallcat Chic Briarga Crew V1 Vítěz třídy mladých z 10 fen / Exc 1, Junior class winner from 10 bitches

Maddox   Willy   Rose    Bella

Děkujeme panu rozhodčímu za hezké posuzování a krásná slova, která měl pro naše pejsky. Všem přátelům díky za pomoc a prima den. Martina