16. Oblastní výstava psů Džbán
30.9.2017

Úžasné počasí, milá společnost a super úspěchy - to byla letošní pohodová výstava na Džbánu, kde jsem již druhým rokem pomáhala kamarádům Olině a Jardovi. Trochu organizačně ale mým hlavním úkolem bylo stejně jako loni komentování této výstavy, což je pro mě něco nového, ale moc mě to baví.
Ráno jsme se rozdělili na dvě party - já jsem vyrazila předem se super partou, která na výstavě také pomáhala a Martin s Fandou si trochu přispali a přijeli za námi přesně na čas. Ano, Fanda byl, stejně jako loni Beník, jediným čtyřnohým zástupcem ze Snopoušov, který se v rámci tréninku vystavoval. Buldočky posuzovala paní docentka Jaroslava Ovesná a Fanda získal úžasný posudek a moc si své druhé působení v kruhu oba kluci užili. Já jsem je mezi tím sledovala z vedlejšího kruhu, kde jsem pomohla vystavit dvě naše "vnoučata" - syn Bunnyho "Bou" skončil za svým bratrem druhý ve třídě mladých a syn Karlíka "Bruno" získal V2 ve třídě otevřené, což bylo u přísné paní rozhodčí Maruškové velký úspěch. Zbytek času jsme trávili sledováním dění, klábosením s přáteli, focením a skvělým obědem. Užívali jsme si podzimního sluníčka, které příjemně hřálo. Také jsme využili možnost nechat si na místě vyfotit svého pejska a fotku nechat "zapéct" na hrneček a jiné předměty. Výsledkem jsme byli nadšeni :o) posuďte sami ve fotogalerii... Takže se rádi podělíme o kontakt na Monty shop, jehož majitelka je autorem - www.montyshop.cz
Závěrečné soutěže začaly s mírným zpožděním, protože restaurace měla narváno a tak se rozhodčí zdrželi na obědě, ale počasí všem přálo, takže si všichni užívali prima den. Já jsem si až do poslední chvíle užívala komentování soutěží a byla jsem moc pyšná na všechny přátele, kterým se dařilo - Niky získala na syna Bunnyho titul Nejlepšího mladého psa výstavy, dařilo se v mnoha soutěžích i Kelpiím kamarádky Marcelky ale nejvíc hrdá sem byla na Martínka s Fanouškem, kteří ve velké konkurenci vybojovali titul druhé Nejlepší štěně výstavy (res. BEST IN SHOW BABY!!!). Wohooo - předvedení jako profíci :o)


Nejdřív pohoda...

...připravit, pozor...

...jako profíci!

Niky a její tři dětičky - dětičky Bunnse

Závěrečky jsou tu...

...užší výběr BIS Baby.

Soustředění!

BIS BABY

res.BIS Baby

"moje ceny" :o)

Fanoušek

klucííí

Rodinka pěkně pohromadě :o)

BIS junior pes

"Bunns junior"

Naše nové hrnečky :o)

Za fotky patří dík Honzíkovi a Petrovi. Něco je naším telefonem :o)

Martina