AKČNÍ VELIKONOČNÍ VÍKEND
22.-25.4.2011

 

Pátek: Už hektický pátek v práci naznačoval, že celý víkend se bude něco dít a tak se také stálo. Hned po příchodu z práce jsem vzal pejsky na hodinovou procházku, abychom večer měli čas. Přijeli totiž naši skvělí přátelé Martin a Radka s jejich Mailíkem (Smailíkem :o)). Mailo měl před první výstavou a tak jsme vymohli s koupáním, fénováním, stříháním, aby byl fešák, což si myslím, že se holkám povedlo. Pozdě večer jsme ulehli, abychom byli na další den fit.
 

Sobota: Časně ráno vyrážíme směr České Budějovice. Tam jsme si prošli veškeré stánky, nakupovali, kecali s přáteli a užívali si krásného slunného dne. Australáky posuzoval pan inženýr Jančík. O posuzování si naštěstí mohu myslet co chci a to také dělám, jen se o to s Vámi nepodělím. Jen se divím, že v samém závěru zmateného posuzovaní se přeci jen rozhodčí "trefil" a BOB zadal tomu nejlepšímu. Bred Srdcové Eso vyrostl v krásného psa a poprávu si odnesl titul nejvyšší. Gratulujeme majitelkám Hájkovým!!! Jen částečné jsem sledoval dění u bíglů a tam jsem se musel smát, až to skoro bylo slyšet. Nicméně jsem se přesvědčil o tom, že "výstavní svět" je na cestě, která klesá a klesá a její vypovídající hodnota je nižší a nižší. Po návratu z Budějovic jsme zakotvili u nás na zahradě a začali s opravdovým koncertem. Gril jel na plné pecky, neustále plný skvostného jídla a my jedli, jedli a jedli, až jsme ve finále zjistili, že jsme jedli téměř 3 hodiny v kuse :o))) Tomu říkám "gurmánství" :o)))) Pejskové si užívali hrátek na zahradě pod naším dohledem, sluníčko příjemně hřálo a čas neúprosně běžel. Po přesunutí do obýváku jsme pokračovali v klábosení o všem možném i nemožném :-D :-D :-D až jsme z toho usnuli…


 

 
Neděle: Neděle se nesla ve znamení výletu na vodní hrad Švihov. Tam jsme vykoupali největší kachny (myšleno Draka a Baby) a vyrazili na kopec "Peklo" - nic pekelného to nebylo, neb jsme měli času dost a kochali se krajinou, Martin do toho dělal spousty fotek, za které moc děkujeme, bo takto téměř profesionální fotky si sami neuděláme (zatím :o)) Pak jsme se vrátili dolů k Švihovu, opět na koupání, tentokráte se už přidal i Kory (jen mu to Drak usnadnil, když nerozhodného Koryho omylem shodil do vody :-D) a taky Michelle s Mailem si vyzkoušeli namočení tlapek (Michelle a Mailo zatím nemají zkušenosti s vodou). Krátký okruh okolo Švihova, kde se v místím potůčku vykoupali už skutečně všichni :o) Nakonec jsme se na nádvoří hradu odměnili točenou Kofolou, mandlemi v cukru a tureckým medem a mohli jsme vyrazit k nám na další "grilovaný" oběd :o))) V podvečer nás museli z rodinných důvodu ( :o)) opustit Martin s Ráďou a Mailíkem a my se začali chystat na pondělí (ne, nechystal jsem se na koledování, u nás jsme domácí nasilí vyměnili za akci) :o)))

 

Ponděli: Opět časné vstávání a tentokráte směr Nová Ves u Mělníka, cíl byl jasný. Coursingový trénink + Licenční běhy. Více o této vydařené akci na Specializované stránce o našem coursingování TADY :o)