Dog Dancing - postupové zkoušky
22.3.2014 Horní Počernice

Protože se naše plány na tento týden změnily ze dne na den, tak jsem se ještě poslední den uzávěrky stihla přihlásit na další zkoušky dog dancingu, opět do skvělého prostředí Školy Psích Sportů v Praze - Horních Počernicích. Po minulém vystoupení jsem si dala za cíl opravit zkoušku Freestyle 1 a světe div se - podařilo se!!! Je to opravdu s podivem, protože teď nějakou dobu jsme s Xeničkou vůbec netrénovaly a díky náročnému porodu Babynky a následné péči o 12 miminek, jsem Xenu vzala jen ve čtvrtek na chvíli na zahradu potrénovat jednotlivé prvky. Xenička je ale holčička nejšikovnější a nejúžasnější!!!!! Chovala se už téměř jako profík, nic jí nerozházelo a její klid dodával tolik potřebnou pohodu mě. Ano - byla sem zase nervózní jak sáňky v létě... minule se nám Freestylová sestava moc povedla, ale bohužel jsem nedodržela povinnou pózu na 4 doby hudby a tak jsme zkoušku nesplnily, ale byl z toho disk. Tentokrát jsem si na vše dávala větší pozor a ono to vyšlo :-)))))))))))))))

Účastníků bylo opět požehnaně a tak je pořadatelé i tentokrát rozdělili do dvou skupin. Naštěstí jsme byli v první ranní skupině, a tak jsme si mohli užít zbytek sluníčkové soboty doma s ostatními pejsky. Nicméně jsme moc rádi, že jsme se na zkouškách zase potkali s Ivuškou a jejíma holčičkama. Bylo to moooc príma odpoledne. Nejprve šly divize Musical Dressage a Heelwork to Music, pak naše divize Freestyle, kde jsme startovaly mezi posledníma. Takže nervozita stoupala... ale po dokončení sestavy jsem měla skvělý pocit! Vše se nám podařilo... nicméně hranice mezi splněním zkoušky a diskvalifikací je v dog dancingu velmi velmi nízká! Takže vše bylo v rukách trojice rozhodčích (Anna Říhová, Petra Malá a Vanda Gregorová). Při závěrečném vyhlašování jsem opravdu neměla tušení, zda vytouženou červenou kokardu získáme - Martina Švecová s Xenou splnila zkoušku F1 na VÝBORNĚ!!!!! zaznělo z úst jedné z rozhodčích a já byla v sedmém nebi! Nepopsatelné :-) zase jsme se posunuly o kousek dál... Nezbytné fotečky na památku, focení s naším tanečním sparingem Čílkem a hurááá domů :-) Budeme i nadále pilně trénovat, abychom splnily náš letošní cíl - Master of Dogdancing! :-) Přesně na den po dvou měsících, co jsem se o DD začala zajímat nejsou dvě zkoušky (ze tří absolvovaných) splněny na výborně, tak špatné ne?! :-P


ZDE je odkaz na naše snažení, které je i dole. Zvládli jsme i pár fotografií a za fotky z tance děkujeme Dog Dancing Clubu CR!