VÝSTAVY 2001-2009

Princ = Ch. Fallco Ja-Sta Czech beagle                  Ari = Ch. Maruby's Ares beagle
Cat = Ch. Extra Catkin Rapa-Nui beagle                  Kory = Ch. Prosto Chudo Koral Fallcat Acro australský ovčák / australian shepherd
Bazz = Ch. Our Man Flint Interpet-SC beagle           Drak = Ch. Prosto Chudo Dragon Fallcat australský ovčák / australian shepherd
Pepe = Ch. Pepé le Moko Interpet-SC beagle         

Takto označené výstavy jsou ty, na kterých jsem pouze vystavoval "cizí" pejsky :o) / I was on this show like a handler :o)

 

Datum Místo / City Rozhodčí / Judge Kdo/Who Ocenění / Results Report
           
6.12.2009 MVP Nitra (SK) Anna Kochan (PL) Drak V1, CAC

zde

         
5.12.2009 Pedigree Cup Nitra (SK) A. Kochan + G. Ridarčíková Drak účast
         
5.12.2009 MVP Nitra (SK) V. Javorčík (SK) Drak V2, res.CAC
           
22.11.2009 MVP Zagreb (HR) Nenad Andrić (HR) Drak V2, res.CAC

zde

         
21.11.2009 MVP Zagreb (HR) Brenda Banbury (GB) Drak V2, res.CAC
           
24.10.2009 MVP České Budějovice L. Frnčová - BEA Princ V2 :-/  
      Ari V4
    L. Ubrová - AUO Drak V2, res.CAC
           
17.10.2009 NVP Brno Ing. A. Krejzková - BEA Princ V1, Nejlepší veterán  
      Ari V1, CAJC
    A. Mudra - AUO Drak V1, CAC
           
9.10.2009 WORLD DOG SHOW Wieremiejczyk-Wierzchowska M. (PL) Princ V4 (/7) zde
  BRATISLAVA (SK) Ari V
           
2.10.2009 MVP Komárom (HU) B. Csaba (HU) Princ V1, Veteran CAC zde
           
20.9.2009 CAC Kotor (MNE) M. Bulajić (MNE) Ari V1, CAC, BOB, Best in Group III. zde
    V. Brajović (MNE) Drak V1, CAC
         
19.9.2009 CACIB Podgorica (MNE) E. Engh (NOR) Ari V1, CAC
    Š. Šinko (SLO) Drak V1, CAC, res.CACIB
           
12.9.2009 SpV Chotěboř B. Foster a J. Davies (GB) Princ V1, Vítěz veteránů Speciální výstavy zde
      Ari V
           
5.9.2009 MVP Luxembourg (LUX) J. Eberhardt (D) Princ V2 (/3) zde
    Karin Bergboom (FIN) "Bamboo"
(SHI)
V1, CACL, CACIB, BOB (/44)
           
29.8.2009 MVP Mladá Boleslav De Ridder-Oughena (B) - AUO Drak VD1 (/3) zde
Tomasz Mroczek (PL) - beagle Ari V4 (/7)
    Martin Baskaran (ESP) - SHI "Bamboo"
(SHI)
V4
           
15.8.2009 MVP Bratislava Ridarčíková G. (SK) - AUO Drak VD1 :o( zde
    Paul Stanton (SWE) - SHI "Bamboo"
(SHI)
V1, CAC
           
18.7.2009 NVP Mladá Boleslav Eva Hájková - AUO Drak V1, CAC zde
    Ing. Leoš Jančík - SHI "Bamboo"
(SHI)
V1, CAC
           
12.7.2009 NVP Košice (SK) Jaroslav Matyáš (SK) - AUO Kory V1, CAC, Nejlepší dospělý pes zde
    Miroslav Václavík - SHI "Bamboo"
(SHI)
V1, CAC
           
27.6.2009 MVP Brno Marion Spavin (GB) - beagle Ari V3 (/10)

zde

    Princ V1, Nej.veterán, BOB veterán
    Eva Hájková - AUO Kory V1, CAC, CACIB
           
20.6.2009 MVP Szczecin (PL) Janusz Opara (PL) - beagle Princ V2 :-/

zde

    Natalia Nekrosiene (LT) - AUO Kory V1, CWC, res.CACIB
           
23.+24.5.2009 MVP Litoměřice Stanislava Janická - beagle Ari V
F
O
T
O
Krystyna Szulc (PL) - SHI "Bamboo"
(SHI)
V1, CAC
           
17.5.2009 NVP Jelenia Gora (PL) W. Burski (PL) - beagle Princ V1, Nej.veterán, BIS veteran! zde
           
10.5.2009 MVP Bratislava (SK) Hans Erik Pedersen (DK) - AUO Kory V1, CAC, CACIB zde
    Ing. Leoš Jančík - SHI "Bamboo"
(SHI)
V1, CAJC
           
9.5.2009 MVP Bratislava (SK) Tiboe Gellén (H) - AUO Kory V1, CAC, res.CACIB zde
    Ing. Alena Košťálová - SHI "Bamboo"
(SHI)
V1, CAJC, Kvalifikace na Crufts 2010
           
8.5.2009 KV KCHMPP Mladá Boleslav Ana Kochan (PL) - AUO Kory V3 zde
    Phyllis Poduschka-Aigner (A) - SHI "Bamboo"
(SHI)
V1, CAC, Klubový vítěz, BOB, BIS pes!!!
           
2.+3.5.2009 MVP Praha Rui Oliviera (P) - beagle Ari V zde
    Thévenon Benoit (F) - AUO Kory V2, res.CAC
    Zdena Krsková - SHI "Bamboo"
(SHI)
V2, res.CAC
           
25.+26.4.2009 MVP České Budějovice Věra Dvořáková - beagle Ari V4 (/9)

zde

    Karel Hořák - AUO Kory V1, CAC, CACIB
    Zdenka Jílková - SHI "Bamboo"
(SHI)
V2, res.CAC
           
19.4.2009 NVP Czestochowa (PL) Andrzej Tyburczyk (PL) - AUO Kory V1, CWC, Nej. dospělý pes

zde

           
12.4.2009 KV Shih-tzu Praha Robert Kubeš "Bamboo"
(SHI)
V4

F
O
T
O

"KEY"
(SHI)
předveden
           
4.4.2009 NVP Ostrava A. Polgár - beagle Ari V4 (/9) zde
    T. Havelka - AUO Kory V1, CAC (/2)
           
8.2.2009 MVP Brno Ing. Anna Krejzková - beagle Princ V1, BOB veterán zde
    Ari V1, CAJC (/10)
    C. Stefanescu (RO) - AUO Kory V2, res.CAC (/5)
    Espen Engh (N) - SHI "Bamboo"
(SHI)
V2 (/6)
           
7.2.2009 MVP Brno MVDr. S. Bučko (SK) - beagle Princ V1, BOB veterán, užší výběr na BIS veterán

zde

    Ari V
    A. Korozs (H) - AUO Kory V2, res.CAC (/6)
    Krystyna Opara (PL) - SHI "Bamboo"
(SHI)
V1, CAJC (/9), Junior BOB
           
31.1.2009 KV BeagleClub Opava Jill Peak (GB) Princ V1, Nejlepší veterán

zde

    Ari VN2 (/3)
           
24.1.2009 MVP Trenčín Miroslav Guniš (SK) - CIN "Terri"
(CIN)
"BOB 2" (/46)

           
   

2008

     
           
13.12.2008 Šampion Šampionů (SK) Z.Jílková, H.Kliebenstein (D), Š.Šinko (SLO) "Rock"
(AUO)
TOP 32 šampionů, Best in Group

zde

           
6.12.2008 NVP Nowa Ruda (PL) Aleksander Skrzyński (PL) Princ V1, Veterán BOB

zde

      "Xicht"
(BEA)
V1, CWC, "II.Nej.dospělý pes"
    Grzegorz Robak (PL) Kory V1, CWC, Nej.dospělý pes, BOB!!!
           
16.11.2008 MVP Praha František Bouček "Bamboo"
(SHI)
V4 (/7)

F

O

T

O

"Queeni"
(SHI)
Best of Breed (/35)
           
1.11.2008 MVP Nitra Viera Staviarská (SK) Princ V4

zde

      Bazz V4
           
26.10.2008 KV Shih-tzu Praha Tanya Ahlman-Stockmari (FIN) "Bamboo"
(SHI)
V1, CAJC (/6)

PHOTO

           
6.9.2008 SpV Všeteč David Bradley + Liz Calikes (GB) Princ V2

zde

      Ari VN4
      Lilly V
      Pepe V
      Zip V
           
30.8.2008 MVP Mladá Boleslav Iva Černohubová Lilly V4 (/ 9)

FOTO

           
19.7.2008 NVP Mladá Boleslav Lenka Frnčová Princ V1, Nej. veterán / Best veteran

zde

      Lilly Výborná / Excellent
      Zip V1, CAC
      Pepé V1, CAC
           
21.6.2008 KV KCHMPP Mladá Boleslav Vladimír Piskay (SK) Kory V 2 (/8) / Excellent 2/8

zde

           

7.6.2008

NV I.FCI Wroclaw (PL) Anna Kochan (PL) Drak VN1, BOB puppy

zde

           

24.5.2008

MVP Litoměřice Lenka Frnčová Bazz V1, CAC, res.CACIB

zde

      Cat V2, res.CAC (/ 14)
      Lilly V3 (/ 8)
      Pepe V1, CAC
      "Bízzly"
(BEA)
V1, CAJC
           

26.4.2008

KrV / Regional show Mladá Boleslav Andráš Polgár Princ V1, Vítěz třídy vítězů, Krajský vítěz, Vítěz Mladé Boleslavi 2008 (BOB) / Regional winner, Winner of Mladá Boleslav (Best of Breed)

zde

    Ing. Leoš Jančík Kory Výborný 2 / Excellent 2
2007
           

8.9.2007

NVP Brno Anna Krejzková Princ V1, CAC, Národní vítěz, BOB / National winner, Best of Breed

zde

           

1.9.2007

MVP Mladá Boleslav Liliana Bachurszevska (PL) Lilly VN1, Very promising 1

FOTO

           

24.6.2007

KlV Zbraslav u Brna (club show!) V. Bradley, K. Burgess (GB) Princ V3  
      Pepe V1, CAC, Klubový vítěz 2007, BOB!!! Club winner 2007, Best dog in show!

zde

      Lilly N / Promising  
           

23.6.2007

MVP Brno K. Burgess, V. Bradley (GB) Princ V2, res.CAC (/10)

zde

      Pepe V1, CAC, res.CACIB
      Lilly N3 / Promising 3
           

28.4.2007

MVP Praha Bučko (SK) Bazz V2, res.CAC (/8)

zde

      Pepe V (5) / Excellent (5)
           

21.4.2007

MVP České Budějovice Lenka Frnčová Bazz V1, CAC, CACIB

zde

           

10.2.2007

MVP Brno Petr Řehánek Princ V2, res.CAC (/8)

F

O

T

O

      Bazz V1, CAC
      Cat V1, CAC, res.CACIB (/10)
           
 
2006
           

??.10.2006

MVP České Budějovice Anna Krejzková Princ V1, CAC, CACIB, BOB, 4.BIG

FOTO

           

9.9.2006

MVP Liepzig (D) Barbara R. Stever (D) Cat V4 (/7)

FOTO

           

2.9.2006

MVP Mladá Boleslav Zoran Čurčič (SCG) Cat V2, res.CAC (/8)

 FOTO

           
29.7.2006 KlV BC CZ - Zbraslav u Brna David a Lesley Hiltz (USA) Bazz V2 (/25!!)

F

O

T

O

      Cat V1, CAC (/10!)
           
20.5.2006 MVP Litoměřice Lenka Frnčová Bazz V2 (/5)

FOTO

           

13.5.2006

Oblastní výstava loveckých psů - Plasy Šimek František Princ V1, Vítěz třídy, Oblastní vítěz / Regional winner

F

O

T

O

      Bazz V1, Vítěz třídy mladých / young class winner
      Pepe N1 / Promising 1
           

6.5.2006

KlV Prostějov Lenka Frnčová + Petr Dvořák Princ V1, CAC, BOB (/82)

F

O

T

O

      Bazz V1, CAJC (/12)
           

29.4.2006

MVP Praha Harry Vella (M) Princ V3 (/8)

F

O

T

O

      Bazz V3 (/10)
           
22.4.2006 MVP České Budějovice Petr Řehánek Bazz V3

F

O

T

O

      Cat V2, res.CAC (/9)
           
11.2.2006 MVP Brno Jaroslav Matyáš (SK) Bazz V2

FOTO

           
           
2005
           
12.11.2005 NVP Praha Anna Krejzková Bazz VN1 / Very promising 1

FOTO

           
5.11.2005 SpV BC SK - Nitra Eeva Resko (FIN) Bazz VN1, Nej.dorost / Very promising 1, BIS Puppy

FOTO

           

8.10.2005

MVP České Budějovice Dagmar Poláková Princ V3

FOTO

           

17.9.2005

SpV BC CZ - Konopiště Štefan Štefík (SK) Princ V (jen zde bez pořadí!!! / only here is without rank!)

F

O

T

O

      Bazz VN / Very promising
           
11.6.2005 KlV BC CZ - Zbraslav u Brna Jeff May (GB) Princ V3 (/8)

FOTO

           
21.5.2005 MVP Litoměřice Lenka Frnčová Princ V1, CAC, res.CACIB NO FOTO
      Cat VN1 / Very promising 1
           

23.4.2005

MVP České Budějovice Němec Princ V2, res.CAC

F

O

T

O

      Cat VN1 / Very promising 1
           
           
2004
           

9.10.2004

MVP České Budějovice Anna Krejzková Princ V2, res.CAC FOTO
           
11.9.2004 SpV BC CZ - Helfštýn Barbara R. Stever (D) Princ V2, res.CAC (/10) FOTO
           
4.9.2004 MVP Mladá Boleslav Petr Dvořák Princ V2, res.CAC (/4) NO FOTO
           
12.6.2004 MVP Praha Libuše Ubrová Princ V1, CAC (/5) FOTO
           
           
2001 + 2002
           
27.4.2002 MVP České Budějovice ??? Princ V2, res.CAC

NO FOTO

           
9.2.2002 MVP Brno Dostál Princ V2, res.CAC

NO FOTO

           
13.10.2001 MVP České Budějovice Nesvadba Princ V2

NO FOTO